Pokročilý

Heslo na počítači??

Mám heslo na počítači, a nevím jak ho zjistit už jsem sice zkoušel "Stav Nouze", ale jak se mi zapl Windows tak se mi tam objevil učet administrator klikl jsem na něj a hopla?? je tam heslo...!!!Nevíte jak to heslo zjistit??
Doplňuji:
Mám Windows xD

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

1) Vždy v takovýchto případech je nutné uvést verzi OS (Win Xp, Win 7 apod.)
2) Viz. odkaz

Zdroj: http://blog.zarohem.cz/clanek. asp?cislo=796

Další odpovědi:

Bronzový

Existuje více způsobů "odemknutí" účtu u Windows, nicméně nejjednodušší je vypálit jako image (soubor s koncovkou iso) speciálně upravený systém s řadou užitečných nástrojů (např. Trinity Rescue Kit). Následně vložit takto vypálené CD do počítače a nabootovat z něj systém. Po chvilce se zobrazí nabídka nástrojů. Váš konkrétní problém tedy vyřeší vymazání/resetování administrátorského hesla (Windows password resetting).

Zdroj: www.stahuj.centrum.cz/utility_ a_ostatni/systemove_nastroje/o bnova_dat/trinity-rescue-kit

Pokročilý

Do pc se dá dostat když místo psaní hesla dáte ctrl+alt+detete dvakrát po sobě a pak první kolonku přepíšete na administrator a enter. Žádné heslo. V 99% to funguje.

Stříbrný

Zajímavé návody. Zejména od <SonsyMite> musím vyzkoušet. Já jsem prolomil administrátorské heslo pomocí linuxového OphCrack a nabutování z CD. Viz podobné jako další kolega.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.