pondělí

Fotografie

skuste si dát vedle sebe fotografii Gottwalda a Nečase,šokovala mne obrovská podobnost,a když jsem si přečetl projevy prvního dělnického prezidenta a Nečase,byl jsem překvapen,ta podobnost víte to,?Proč tomu asi je.

Nejlepší odpověď
standa

…asi dobrej matroš co hulíš, ne? 🙂

Další odpovědi
Bumbes

Jen se ukazuje, co Nečas vlastně vyštudoval a kdo byl v té době jeho idol. To že po převratu převlékl kabát do modra, mu našprtané ideje nezměnilo. Nevím co je na tom divného, žádná škola kapitalismu tu v době jejich mládí neexistovala a pravidlo „co se v mládí naučíš,…“ platí pro každého.
Proč se asi říká ODSákům „modří soudruzi“??? Je to tam samý VUML a Moskevský Institut, jen se k tomu nechtějí „soudruzi kapitalisté“ přiznat.

anonym

Tedy – Robinson,ten měl kliku,že měl Pátka.