Avatar uživatele
Jahoda

Doporučili by jste mi nějaký dobrý film?

Chtěla bych zkouknout nějaký film, ale nevím jaký. Doporučili by jste mi nějaký dobrý film podle vlastní zkušenosti? Za Vaše návrhy moc děkuji. Hezký den

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, rynek878 před 5149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Luss

Ahoj, to je tezke radit. Kazdy mame jiny vkus. Ale doporucim prosurfovat www.csfd.cz kde se da hledat podle zanru, obsazeni, rezisera atd. Krome toho je tam vzdycky popis deje a recenze divaku. Hodne se podle toho da odhadnout, zda se Vam ten film muze libit. take jsou hodnocene divaky pomoci procent (100% nema zadny, ale v zebricku filmu za celou historii co do kvality vede Vykoupeni z veznice Shawshank – 95%)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ja jsem v posledni dobe videla a moc se mi libily filmy bratri,ctihodny obcan,posledni dum nalevo,je to i muj zivot,julie a julia.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Zrůda – film podle skutečné události, na konci budeš plakat. Hezká hodba, zajímaví příběh.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/91621-zruda-monster/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Doporučuji vám film Umučení Krista od Mela Gibsona,aby jste pochopila co i pro vás PÁN JEŽÍŠ KRISTUS NAZARETSKÝ-SVATÝ BOŽÍ SYN VYKONAL A UČINIL,ABY JSTE Z BOŽÍ MILOSTI MĚLA ŽIVOT VĚČNÝ A NEZAHYNULA NA VĚKY.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Velká ryba
Je to sice starší, ale opravdu dojemné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

souhlasím s luss že je opravdu těžké doporučit nějaký dobrý film. když každý z nás má jiný vkus jahůdko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

Bruno :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
docturek

Mě osobně se v poslední době moc líbil Gran Torino a Výměna – režie Clint Eastwood který v Gran Torinu i hraje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Peťa=D

Jestli máte ráda horory tak zkuste: MOJE SESTRA VLKODLAK =není to tak hrozný-až na ten konec mě je 13 a koukala jsem se na něj:-D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepikkofdg

Já bych doporučila Nic nás nerozdělí-drama o tsunami podle skutečné události. Nikdy neomrzí. Je i na YouTube, takže je to zdarma.

před 1172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Georgina2010

Vlk z Wall Street s Leonardo DiCaprio

před 2605 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek