Zlatý

Doporučili by jste mi nějaký dobrý film?

Chtěla bych zkouknout nějaký film, ale nevím jaký. Doporučili by jste mi nějaký dobrý film podle vlastní zkušenosti? Za Vaše návrhy moc děkuji. Hezký den

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ahoj, to je tezke radit. Kazdy mame jiny vkus. Ale doporucim prosurfovat www.csfd.cz kde se da hledat podle zanru, obsazeni, rezisera atd. Krome toho je tam vzdycky popis deje a recenze divaku. Hodne se podle toho da odhadnout, zda se Vam ten film muze libit. take jsou hodnocene divaky pomoci procent (100% nema zadny, ale v zebricku filmu za celou historii co do kvality vede Vykoupeni z veznice Shawshank - 95%)

Další odpovědi:

ja jsem v posledni dobe videla a moc se mi libily filmy bratri,ctihodny obcan,posledni dum nalevo,je to i muj zivot,julie a julia.

Bronzový

Zrůda - film podle skutečné události, na konci budeš plakat. Hezká hodba, zajímaví příběh.

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/91621- zruda-monster/

Doporučuji vám film Umučení Krista od Mela Gibsona,aby jste pochopila co i pro vás PÁN JEŽÍŠ KRISTUS NAZARETSKÝ-SVATÝ BOŽÍ SYN VYKONAL A UČINIL,ABY JSTE Z BOŽÍ MILOSTI MĚLA ŽIVOT VĚČNÝ A NEZAHYNULA NA VĚKY.

Pokročilý

Velká ryba
Je to sice starší, ale opravdu dojemné.

Zlatý

souhlasím s luss že je opravdu těžké doporučit nějaký dobrý film. když každý z nás má jiný vkus jahůdko

Pokročilý

Bruno :D

Mě osobně se v poslední době moc líbil Gran Torino a Výměna - režie Clint Eastwood který v Gran Torinu i hraje

Jestli máte ráda horory tak zkuste: MOJE SESTRA VLKODLAK =není to tak hrozný-až na ten konec mě je 13 a koukala jsem se na něj:-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 428
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.