Katty25

Nějaký dobrý film…?

Dobrý den. Moc ráda bych si stáhla nějaký zajímavý film. Žánr to může být jakýkoliv, jen aby to nebylo moc náročné, myslím na myšlení :)! Nemůžu na nic přijít, ale ráda bych mamce udělala radost-je nemocná. Máte nějaký svůj oblíbený, který doporučujete? Děkuju za odpovědi!

Odpovědi
Drap

Krteček. Kterýkoli díl.

Elis Pokorná

Marley a já, Interstate 60 :)

iceT

Nedotknutelní,Sedm životů,Deník jedné lásky,

Nerevarin

Happy three friends.

Anuket

Zkus něco s komikem Jimmem Carreyem, třeba I love you Philip Morris,
Já mé druhé já a Irena,
Lhář, lhář, lhář
jsou to úžasné a celkem jednoduché komedie :)

Poklička

Pí a jeho život

VelkejDíDí

Já osobně mám ráda Bridget Jones.. jednoduchá britská komedie, co pobaví 🙂

andrea24

Ledové ostří 1,2,3,4 , Ledově ostří, Ztroskotaná láska, Princ a já 1,2,3,4,27 šatů, Válka nevěst

ostankino

Goodbye, Lenin! a Little Miss Sunshine.