no107064

Nějakej dobrej reálnej film s mimozemšťany?

Doporučte mi nějaký fakt dobrý a reálným myslím to že mimozemšťané vypadají v rámci myšlení „skutečněji“ ne nějakýho blbca co si představuje mimozemšťany jako potvory s obrovskou silou a obrovskými drápy a štíty. Tak jak jsou na údajných fotkách z oblasti 51 atd … malý hubení slabí s normálníma končetinama a žádným brněním … jestliže mimozemšťani dokáží cestovat takové dálky vesmírem tak budou na jinačí úrovni než aby používali jak ubožáci hrubou sílu rukou, ale techniku, která má větší sílu, kterou vytvořili díky chytrosti.

Úplně mě dostávají mimozemšťani ze dne nezávislosti … s těma drápama, se kterýma by nesešroubovali ani malý šroubky postavili vesmírný koráb … dobrá kravina … stejně jako mimozemšťani ze znamení … dokáží postavi high tech vesmírné koráby, ale používají nejprimitivnější zbraně jako ruce a nějaký plyn z ruky … prostě hloupé …

Proto mi doporučte něja kvalitní ufo film, kterej by aspoň trochu dával smysl, jestliže ufo doopravdy existuje.

Odpovědi
Stingo

Třeba Svět podle Prota, nebo Starman

Drap

Doposud neni žádný reálný film s mimozemšťany.