Bronzový

Doporučte filmy

Doporučte nějaký zajímavý film, je nuda, tak bych se po něm porozhlídl na netu. Díky :)
Doplňuji:
Děkuji všem a hurá na download :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zkus "Po přečtení spalte". Dá se vidět i "Proroctví", nebo"Deja.vu".

Další odpovědi:

Dobrý den například:tajemství nesmtelných,Poslední den prázdnin,Pohádky na doboru noc,Muži v říji,Lemra líná,Zákon přitažlivost,Trable v ráji,Šťastlivci,Život jde dál,Kněz je poděs,U mě dobrý ,Už jsme doma?,Poslední den prázdnin,Šílený rande,Super náhradník,Ta záležitost s Gray.Vážně nevím co jste za žánr.Ale aspoň něco.

Pokročilý

Můj oblíbený žánr je drama takže vám můžu doporučit filmy třeba jako Gran Torino, Gone Baby Gone nebo třeba Million Dollar Baby.

Zlatý

Neznám SINTEXI tvůj vkus ale mě se líbí například:APOLLO 13,CON AIR s NICOLASEM CAGE,SMRTONOSNÁ ZBRAN (má to 4 díly a je to supr podívaná a srandovní)Mizerové1+2 díl,je toho opravdu mnoho...

Zlatý

Francouzské drama - Stará puška.Kdysi dávno to běželo i v kinech.

Filmy režisérů Davida Lynche(Lost Highway, Eraserhead), Petera Greenawaye(Pillow book, Dítě z Maconu), Stanleyho Kubricka(Mechanický pomeranč, 2001 vesmírná Odysea). Potom 1984, Betonová zahrada, Donnie Darko(asi tak nejpřístupnější film ze všech zmíněných) z českých rozhodně Spalovače mrtvol a Kladivo na čarodejnice. To jsou asi moje nejoblíbenější filmy. Upozorňuji, že všechny film jsou dosti náročné na psychiku, opravdu filmový klub, rozhodně nedoporučuji slabým povahám.

hele jestli chtes film tak je dobry treba stmivani to je huste dobry

Pokročilý

HARRY POTTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.