iceT

Doporučíte filmy pro mamku?

Mamka je 58 ročník,nemá vyhraněný žánr.Při poslední návštěvě jsem jí předala dvd Strašidla ze Spessartu,všechna pokračování,i to nejnovější.Tak nějak si nemůžu honem vzpomenout,co by se jí tak ještě mohlo líbit,něco co už dlouho nebylo v tv.Napadla mě jen komedie Někdo to rád horké a jinak nic.Dáte mi nějaký tip?Děkuji.

Nejlepší odpověď
terry

Teď mě jen napadla Čokoláda. Ale ještě popřemýšlím.

Další odpovědi
Babsi

Přelet nad kukaččím hnízdem, Iluzionista, Rain Man, Čistá duše, Americká krása.....

Damiana

Slaměný vdovec, Zpívání v dešti, cokoli od Allena, Funése, seriál Doktor v domě…
Chceš jenom zahraniční? Já bych byla i pro českou klasiku – třeba Pane, vy jste vdova!, ten u mne vede. 🙂

dudu

Když si chci popřát pohlazení na duši, většinou sáhnu po filmech jako Prázdniny v Římě, Neboštíci přejí lásce, Sladká Irma nebo velkofilm ve Službách papeže.

Kohut57

Film filmů – Antal Nimrod " Revizoři"
Doplňuji:
Dnes, bohužel až ve 3 ráno dávali na Nova – cinema vynikající film " Modigliani".

Luky2331

Teď o víkendu sem viděl takovej pěknej rodinej Past na rodiče. Je to pěkný

terry

Líbil se mi třeba Trosečník. nebo Terminál, Chyť mě, když to dokážeš.

terry

Nebo český film V peřině.

terry

Také třeba Hudba mého srdce.