marynka29

Navrh na film…

nudim se a tak se vas ptam na navrhy filmu:chtela bych napr.zamilovane filmy pro PUBERTAKY

Nejlepší odpověď
briketka10

nevím kolik ti je roků, tak některé ty filmy jsou i pro starší :D

Zase ona!, Zkus mě rozesmát, John Tucker musí zemřít, Hon za svobodou, Šílená/Krásný, Jak na holky, Ženy v pokušení, Ramona, Domácí mazlíček, Pusinky, Rebelové, Na vlásku, Rande s hvězdou, Deník nymfomanky, Super náhradník, Andělé a panny, Sex ve městě 2, Adam a Eva, Poslední píseň, Divoké kočky, Šílený rande, Čtyřicítka na krku, Stále a navždy, Zbouchnutá, Blázinec na koleji 1, Blázinec na koleji 2, Láska nebeská, Marná lásky snaha, Vezmi mě zpátky,on je fakt boží,

Další odpovědi
david22

Deset důvodů, proč tě nenávidím

Amie

10 důvodů proč tě nenávidím
Moderní popelka

mosoj

To se nedivím že se nudíš, když je ti zatěžko si i vybrat film podle svého gusta !!!
Doplňuji:
A také si myslím že zíraní na film není to nejlepší pro zahánění nudy.

venkovan

Nezralé maliny – ať víš do čeho jdeš.