e1232851@trb

Nějaký dobrý postapokalyptický film ?

Nejlepší odpověď
iceT

Mad Max s M.Gibsonem,Vodní svět,Já,legen­da,Světová válka Z,Wall-i,Potomci lidí,Nevědomí,Úsvit mrtvých,Resident evil celá série,Dredd,Po zániku země…
http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B%5D=0&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B%5D=­&genre%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B%5D=&y­ear_from=&year_to=&ra­ting_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&tag=116­%3Apostapokalyp­tick%25C3%25A1%­2520budoucnos­t%2C&ok=Hledat&_for­m_=film

Další odpovědi
a623682@drdr

Threads (vlakna)

Reezo

Já bych doporučil Book of Eli.