TomDG

The Walking Dead | Německy s titulky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda nevíte jestli jde někde na internetu online zhlédnout seriál Živí mrtví v Němčině a s CZ titulky. Díky :)

Odpovědi
ivzez

Německý název je „Die wandelnden Toten“.
Pochybuji však, že serál najdete v němčině s českými titulky.

Jde-li Vám o zlepšení němčiny, dejte před originálům před filmy či seriály dabovanými z angličtiny. V dabovaných filmech se mluví rachleji než obvykle,
těžko byste se „chytal“.

Pokud byste trval na tomto, zkuste radši
najít německý dabing s německými titulky.

briketka10

tento seriál nemůže být on-line na internetu Německy s titulky ani se v ní nevysílal s CZ titulky poněvadž je to americký postapokalyptický dramatický televizní seriál.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%BDiv%­C3%AD_mrtv%C3%AD_%28se­ri%C3%A1l%29