TOM11170

Domovská stránka u Opery

Jak seu u Opery dostanu z nějaké stránky na domovskou,já na to za boha nemůžu přijít. Děkuju za odpověď.
Doplňuji:
Tomu rozumím,to mám,ale spíš mi jde o to,že se na ní chci dostat z nějaké stránky,jiné prohlížeče mají třeba ikonku domku,nebo klávesovou zkratku,ale tady nemůžu nic najít.

Nejlepší odpověď
beer

Tu domovskou si musíš nejdříve nastavit:
http://napove­da.seznam.cz/cz/nas­taveni-domovske-stranky-opera-9.html
(místo toho Seznamu si můžeš dát jakoukoliv jinou)
Doplňuji:
Nahoře stránek Opery, na panelu nástrojů bys měl mít odkaz Home (Domů) a to je ono. Pokud tam není, pravým myšítkem otevři panel nástrojů a zkontroluj nastavení.

Další odpovědi
AndreiRanger

Nástroje-->Přispůsobit vzhled → Lišty → tag na Hlavní lišta → OK a máš hotovo:-)