kamila44444

Domovská stránka

Jak změnit domovskou stránku? Měla jsem tam google. Když jsem zapla net, naskočily mi tam takové ty okýnka a tam jsem měla uložené ty adresy v těch okýnkách a když jsem chtěla na nějakou stránku co jsem tam měla uloženou, tak jsem klikla jen na to okýnko a naběhla mi hned ta stránka. No, teď jsem omylem nainstalovala seznam, ale já chci z5 ten google. Seznam se mi vubec nelíbí. Jak to mám dát zpět. Když to chci nastavit, dělám to podle návodu co je u toho googlu, jenže se mi to nezmění.. Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Zkus to opačně – nastav si domovskou stránku v prohlížeči.
Např. v IE je možnost měnit domovskou v panelu nástrojů (hotní lišta) tou šipkou u domečku.

Další odpovědi
Bedy

Tohle vypadá, že tam je nějaká potvora, co brání ve změně domovské stránky. Mísot nějakého experimentování si od Vás vyžádám výpis z progrmau Hijackthis.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download

Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou anebo ho sem vložte jako doplnění otázky.

P.S.: Víte, že Google sleduje aktivitu uživatelů skrz své produkty a služby?