jak nastavit domovskou stranku

vim ze jsem asi magor ale jak mam nastavit domovskou stranku aby kdyz najedu na net se mi objevil poprve seznam.cz

Odpovědi
blesk26

V Internet Exploreru 6 to jde přepsat v nástroje → možnosti internetu (u ie7 je přímo u ikonky pro návrat na domácí stránku možnost změny na aktuální stránku). V Opeře se dá přehodit v nástroje → nastavení a ve Firefoxu taktéž nástroje → možnosti.

Jivinho

Mozilla. Nástroje->Možnosti nastavit domovskou stránku.

anonym

na seznamu je přímo možnost „nastavit jako domovskou stránku“ stačí kliknout a je hotovo. Nebo stačí označit URL a přetáhnout ji na ikonku s domečkem.