Mary0202

Stránka na Facebooku – poradíte nějaký originální název?

Určitě znáte stránky na Facebooku. Ted od vás potřebuji pomoct. Ano, chovám se jako malé děcko, ale moc to pro mě znamená, možná by mi to odstartovalo kariéru. Mám 21 let, ráda poslouchám HIP HOP, miluji jejich styl, a proto bych o tom ráda psala. Potřebovala bych poradit nějaký originální název. Na žádný jsem bohužel sama nepřišla. Nenapadá vás něco? :)

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Co třeba Srbija do Tokija?

Další odpovědi
Löwe

HOP HIP.

anonym

HIP HOP CZECH

´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´

Jugare, opět lžeš, když tvrdíš, že FB neznáš. Musíš ji mít, kde bys jinak přišel k tomu odkazu, který jsi vložil do otázky : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dostal-tento-ridic-co-proto

arygnoc

je iba pár šťastlivcov, ktorých medializovaný príbeh hovorí o zázračnej kariére z akéhokoľvek sociálneho média.

ak hľadáte cestu ku kariére, 90% je drina, 9% šťastie a 1% talent.
takže miesto vysedávania na fb začnite na sebe pracovať. (napíste pár článkov, pošlite do špecializovaných časopisov, na špecializované blogy, …)
ale to – že vás baví hip hop, vás asi neuživí.

😉

anonym

Stránky FB neznám.
Čí miluješ styl?
Hip hopu?To je nějaká grupa?
Jméno si zvol třeba dle tvého jména,je to na tobě a je to tvůj originál!

setapouch

Nebylajsemshop­navymysletsivlas­tninazevtakjsem­sezeptalanaser­veruodpovedic­zasetapoiuchmi­poradilstupid­ninazevpohpih.

anonym

88 irony (88 = HH = Heil Hitler → zde myšleno jako provokace, proto ironie), HI P(H)OP, Hl Ph Op Mary, Hip Style Hop, HipStyle, HIV HOP, elytS POH PIH, HIP HOP el(y/i)tS, …