Avatar uživatele
Mary0202

Stránka na Facebooku – poradíte nějaký originální název?

Určitě znáte stránky na Facebooku. Ted od vás potřebuji pomoct. Ano, chovám se jako malé děcko, ale moc to pro mě znamená, možná by mi to odstartovalo kariéru. Mám 21 let, ráda poslouchám HIP HOP, miluji jejich styl, a proto bych o tom ráda psala. Potřebovala bych poradit nějaký originální název. Na žádný jsem bohužel sama nepřišla. Nenapadá vás něco? :)

Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Co třeba Srbija do Tokija?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Löwe

HOP HIP.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

HIP HOP CZECH

´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´

Jugare, opět lžeš, když tvrdíš, že FB neznáš. Musíš ji mít, kde bys jinak přišel k tomu odkazu, který jsi vložil do otázky : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dostal-tento-ridic-co-proto

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

je iba pár šťastlivcov, ktorých medializovaný príbeh hovorí o zázračnej kariére z akéhokoľvek sociálneho média.

ak hľadáte cestu ku kariére, 90% je drina, 9% šťastie a 1% talent.
takže miesto vysedávania na fb začnite na sebe pracovať. (napíste pár článkov, pošlite do špecializovaných časopisov, na špecializované blogy, …)
ale to – že vás baví hip hop, vás asi neuživí.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stránky FB neznám.
Čí miluješ styl?
Hip hopu?To je nějaká grupa?
Jméno si zvol třeba dle tvého jména,je to na tobě a je to tvůj originál!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Nebylajsemshop­navymysletsivlas­tninazevtakjsem­sezeptalanaser­veruodpovedic­zasetapoiuchmi­poradilstupid­ninazevpohpih.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

88 irony (88 = HH = Heil Hitler → zde myšleno jako provokace, proto ironie), HI P(H)OP, Hl Ph Op Mary, Hip Style Hop, HipStyle, HIV HOP, elytS POH PIH, HIP HOP el(y/i)tS, …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek