Pokročilý

Domácí pekárna

Milé dámy,poradtě,dcera chce pod stromeček domácí pekárnu,na co mám při výběru koukat,nebo poradte nějaký osvědčený tip.Díky!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

my máme nerezovou s jednou hnětací metlou. Tj, že v chlebu máme jenom jednu díru a né dvě. A nerezovou proto, že ty plastové prý po čase hnědnou kolem víka. Máme značku Domo a velká spokojenost. Dělam v tom i marmelády kynutá těsta , sekanou atd..

http://domo-elektro.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Doporučuji (také) provedení v nerezu, se dvěma háky na dvě formy a s topnou spirálou i na víku (peče i shora).

Bronzový

pekárnu mám menší - s jedním hákem protože peču jen pro 2 osoby, značka není příliš důležitá - i ty levné dle ohlasů fungují skvěle.

Zlatý

Dejte pozor, aby hnětací metla nebyla moc velká. při vyjímání z upečeného, třeba, chleba je "rozbitý" celý střed. Já mám vrtulky vcelku malé a přesto těsto prohnětou dobře.
Formu mám v nepřilnavé úpravě.
Také je potřeba, aby byla slušně izolovaná, abyste se o tělo nebo víko pek.nespálili. Vím, že to je hodně teplé, ale některé jsou v normě a jiné nad míru. Upozorňovali na to i v časopise DTest.

Zlatý

Mám obyčejnou plastovou ETU s jedním hákem víc jak 3 roky,peču jen pro sebe z poloviční dávky těsta,nejvíc mi chutná snídaňový chleba jako mazanec a bramborový, u každé je sešitek s recepty..chtěla jsem taky nerezovou,ale to by jste se měl poradit s někým ne s prodavačkou,aby to byl takový materiál co se bude lehce udržovat když se zašpiní,něco se jako nerez tváří a není,lehce nevyčistí,a lze poškrábat..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.