Avatar uživatele
Kelt

Co se stane, když vyměním kartu v telefonu?

Mám dva telefony, malý a chytrý. Na ten chytrý mi většina lidí volá a mám tam nějaké aplikace. Tak jsem si říkal, že si vyměním karty, abych měl tu kartu v tom malém telefonu. Jenomže, když půjdu do obchodu, kde mám aplikaci na telefon, ale bude tam jiná karta, na jiné číslo, zda to bude také fungovat? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? qwet1 před 1103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Otázka je co přesně je to za aplikaci. Standardně je jí jedno jakou sim/tel. číslo, hlavně když se dokáže datově spojit pokud to potřebuje. Jsou vyjímky, některé aplikace si to mohou hlídat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Záleží od toho, či aplikácia spolupracuje s programom, ktorý ovláda mobil. Pokiaľ spolupracuje, nevidím problém.
Vo väčšine prípadoch, obchod pracuje s telefonným číslom a nie s konkrétnym zariadením. Napríklad ak vložíte telefónnu kartu do tabletu, v ktorom máte potrebnú aplikáciu, môžte ísť do i-obchodu.
Telefonne zariadenia bežne striedame, ale telefónne číslo nám ostáva.
zdroj – vlastná prax.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Z dotazu je jasné, že ten malý telefon není smart phone. Takže tam žádná aplikace fungovat nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

elkon: Z dotazu je téměř jasné, že chce dát SIM z chytrého, kam mu volají lidé, do hloupého, který bude na volání a na chytrém si bude moct nerušeně užívat s aplikacema a nikdo jej nebude rušit. 😉

před 1102 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek