Meffinka

nepřichází mi sms od o2

Občas se mi stane, že mi nejdou přijmout sms od lidí, co mají o2 (od operátora jdou normálně) a pak mi přijdou další den najednou. Teď to trvá už přes dva dny, což se nikdy nestalo..já můžu zprávu poslat všem, ale od ostatních z o2 mi nepřijdou. Mobil jdu zítra reklamovat, ale nevíte, jestli je to taky tím mobilem nebo jen simkou? Nedokážu si to vysvětlit, ani v o2 to nevědí…

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste použít jiný mobil, ale co vím ze zkušeností, tak za to může mobil – dělají to hodně mobily s Androidem a setkal jsem se s tím i u levných hloupých mobilů (levných myšleno jako no-name značkových, například Aiji apod.)

Další odpovědi
gumiczud

Kolega řešil něco podobného, operátor cosi udělal, nepomohlo to tak mu simku vyměnili a teď je vysmátý.

Dochy

ad. Bedy: Na androidu jsem s pozdním příjmem SMS neměl problém. Problém jsme měl jen se zahazováním SMS, pokud jsem se blížil k zaplnění flash paměti (pro aplikace) – po varování, že je paměti málo, mně to jednou upozornilo, že nemůže přijmout SMS (a zahodilo ji) další SMS už to potichu ze sítě přabírá a zahazuje… ☹