Pokročilý

nepřichází mi sms od o2

Občas se mi stane, že mi nejdou přijmout sms od lidí, co mají o2 (od operátora jdou normálně) a pak mi přijdou další den najednou. Teď to trvá už přes dva dny, což se nikdy nestalo..já můžu zprávu poslat všem, ale od ostatních z o2 mi nepřijdou. Mobil jdu zítra reklamovat, ale nevíte, jestli je to taky tím mobilem nebo jen simkou? Nedokážu si to vysvětlit, ani v o2 to nevědí...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste použít jiný mobil, ale co vím ze zkušeností, tak za to může mobil - dělají to hodně mobily s Androidem a setkal jsem se s tím i u levných hloupých mobilů (levných myšleno jako no-name značkových, například Aiji apod.)

Další odpovědi:

Pokročilý

Kolega řešil něco podobného, operátor cosi udělal, nepomohlo to tak mu simku vyměnili a teď je vysmátý.

Stříbrný

ad. Bedy: Na androidu jsem s pozdním příjmem SMS neměl problém. Problém jsme měl jen se zahazováním SMS, pokud jsem se blížil k zaplnění flash paměti (pro aplikace) - po varování, že je paměti málo, mně to jednou upozornilo, že nemůže přijmout SMS (a zahodilo ji) další SMS už to potichu ze sítě přabírá a zahazuje... :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.