Ivule16

Proč mi občas nepřichází sms??

Dobrý den, potřebovala bych poradit asi půl roku mám LG Optimus L5 II a stává se mi že mi několikrát do týdne nepříjdou některé sms, které mi někdo poslal a má i doručenky, někdy se to stane i naopak že odešlu zprávu já a někomu taky nedojde… Jak je to možné? A dá se s tím něco dělat?
Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já bych nejprve kontaktovala operátora, možná je to chyba u něj, nebo máte něco špatně nastavené. Pokud potvrdí, že jsou doručené a vám se opravdu záhadně nezobrazují, tak kontaktujte prodejce mobilu. Možná nebyl určen pro český trh.