Lorelai

Co se stane, když vyměním SIM kartu za NamoSIM?

Zdravím, mám nový mobil, který neni kompatibilní s mini SIM a je potřeba nano SIM, na O2 stránkách jsem četla, že mi ji zdarma za nano vymění. To je fajn, ale vymění mi jak za úplně novou a jinou, takže mi data zmizí a budu mít jiný PIN a číslo? Nebo mi všechna data přesunou, takže v závěru jediné co se změní je velikost?
Díky

Nejlepší odpověď
gecco

Mas dve moznosti:

  1. nechat si stavajici SIM oriznout (za mirny poplate leckde)
  2. vymenit u O2 a nechat si data pretahnout

Kazdopadne ale doporucuju si data zazalohovat na cloud nebo do PC…

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nevím jak v ou tů, ale u týmobajl ti dají novou simku se stejným číslem a zároveň ti na ni přesunou veškeré kontakty, které jsi měl na té původní.
Co se týče pinu, to sice bude jiné, ale můžeš si jej změnit v nastavení na své původní.

e1232851@trb

normálně vem nůžky vytiskni si nekde z netu navod a velikosti a stříhej ;) máš to rychlé a nemusis nikam chodit, ja to tak dělal minuly měsic a funguje bez problemu

brillant

SIM kartu standardní velikosti vám zdarma vyměníme za MicroSIM nebo NanoSIM ve kterékoli O2 Prodejně (pro zákazníky s předplacenou kartou bude NanoSIM karta dostupná na začátku prosince 2012). Ve většině prodejen už je k dispozici MicroSIM+, která v sobě obsahuje adaptér na běžnou velikost SIM karty.

Na MicroSIM nebo NanoSIM kartu vám přeneseme telefonní číslo i veškerá data a služby z původní SIM karty. Změní se pouze výrobní číslo karty. Pokud využíváte službu GSM banking, bude nutné oznámit nové číslo bance.
https://www.o2­.cz/osobni/203298-volani/microsim­.html