Pokročilý

Co se stane, když vyměním SIM kartu za NamoSIM?

Zdravím, mám nový mobil, který neni kompatibilní s mini SIM a je potřeba nano SIM, na O2 stránkách jsem četla, že mi ji zdarma za nano vymění. To je fajn, ale vymění mi jak za úplně novou a jinou, takže mi data zmizí a budu mít jiný PIN a číslo? Nebo mi všechna data přesunou, takže v závěru jediné co se změní je velikost?
Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mas dve moznosti:
1. nechat si stavajici SIM oriznout (za mirny poplate leckde)
2. vymenit u O2 a nechat si data pretahnout
Kazdopadne ale doporucuju si data zazalohovat na cloud nebo do PC...

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím jak v ou tů, ale u týmobajl ti dají novou simku se stejným číslem a zároveň ti na ni přesunou veškeré kontakty, které jsi měl na té původní.
Co se týče pinu, to sice bude jiné, ale můžeš si jej změnit v nastavení na své původní.

Pokročilý

normálně vem nůžky vytiskni si nekde z netu navod a velikosti a stříhej ;) máš to rychlé a nemusis nikam chodit, ja to tak dělal minuly měsic a funguje bez problemu

Stříbrný

SIM kartu standardní velikosti vám zdarma vyměníme za MicroSIM nebo NanoSIM ve kterékoli O2 Prodejně (pro zákazníky s předplacenou kartou bude NanoSIM karta dostupná na začátku prosince 2012). Ve většině prodejen už je k dispozici MicroSIM+, která v sobě obsahuje adaptér na běžnou velikost SIM karty.

Na MicroSIM nebo NanoSIM kartu vám přeneseme telefonní číslo i veškerá data a služby z původní SIM karty. Změní se pouze výrobní číslo karty. Pokud využíváte službu GSM banking, bude nutné oznámit nové číslo bance.
https://www.o2.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.