ninja_Sara

Samsung galaxy s3 mini s micro sim?

Dobrý den.
Chci se zeptat, zda bude fungovat Samsung galaxy s3 mini s micro sim kartou. Budu ho dávat blízké osobě, která má simku ořízlou na micro.. Tak nevím, jestli to má vůbec cenu.
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Tenhle telefon používá miniSIM (tedy tu, které se dnes říká „klasická“) – takže pokud má dotyčný SIMku ořízlou na mikro nebo nano, musí použít takovouto redukci – http://www.1m­.cz/detail/20403/no­osy-nano-sim-adapter+micro-sim-adapter/ – a nebo si SIMku nechat operátorem vyměnit…