Atomík

jak si sám udělat ze SIM karty mikro nebo nano SIM?

Jak vytvořit ze SIM karty micro nebo nano SIM kartu? Našel jsem návod třeba tady, ale zajímalo by mě jestli máte i jiné způsoby, jak to zvládnout sám doma.
https://www.sve­tandroida.cz/jak-vytvorit-microsim-nanosim/?utm_sou­rce=odpovedi&ut­m_medium=tomruc­ni

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… vyměnit za novou simku 3v1 se stejným číslem a nemusím nic řešit …

Další odpovědi
autacek

opatrně nůžkami

PankracXZ

Jestli bydlíš ve městě a máš tam svého operátora, tak zajdi za ním, že bys rád nanosim a tak. Měli by ti dát novou SIM (cislo ti zůstane stejné)kde si odloupneš jakou chceš.

Nebo stáhni na netu vzor na vystřihnutí. Pozor SIM starší 7–8 let bych nestříhal. Bylo mi řečeno že pak nebude fungovat a mají v sobě nějaký kód.

Arne1

Příliš riskantní operace. A zbytečná. Stačí si od operátora vyzvednout novou, většinou je to zadarmo.