BurTon

Co pomůže na zrychlení počítače?

Mám v notebooku Windows Vista a jde hrozně pomalu. Dlouho trvá, než se načte základní obrazovka po zapnutí, zapínání prohlížeče, otevírání složek a programů. Vymazal jsem z ntb všechny nepotřebné programy a udělal defregmentaci. Může mi pomoci ještě něco na zrychlení?

Nejlepší odpověď
www

Většinou pomáhá na zrychlení pravidelné čištění PC.
I bez IT znalostí stačí jen obyčejný, česky a zdarma CCleaner. Nic nenastavovat a čistit.
Ještě více možností ke zrychlení má TuneUP, není ale zdarma.
Zkušenost

Další odpovědi
Reuef

jo hod si tam misto Vist sedmicky…nebo zkus do pole Spustit v nabidce Start napsat „msconfig“ bez uvozovek a tam najed do listy „po spusteni“ a odfajfkuj programy ktery nechces aby se ti spousteli pri startu systemu…potom jeste muzes najet do listy Sluzby ale tam muzes zrusit jenom nektery radeji jenom ty ktery nejsou od Microsoftu…

leporela22

doporučuju program TuneUP
a potom defragmentaci mě to pomohlo

MILAN1961

nainstalovat jiný operační systém

player242

Je ještě možné že máš zapnuto mnoho programů o kterých nevíš a nepotřebuješ je…zkus zajít do správce úloh a do procesů a vypni co zrovná nepotřebuješ…