peterd108

Jak zrychlit zapínání pc?

Při zapínání pc se vždy ukáže černá obrazovka, jen chvíli a po zapnutí se asi 2–3 minuty pc malinko seká (např pomalé načítání oken). PC mám půl roku, žádné zbytečné programy, hlavně adobe programy a dvě hry

Nejlepší odpověď
gecco

  1. zkontroluj si, které programy se ti startují Po startu
  2. vždycky nech počítač kompletně najet, teprve pak něco dělej
  3. pročisti si tempy (atd.), např. Ccleanerem – https://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard

Další odpovědi
jáára

kup si SSD jednotku.

lexx

Neprobíhá náhodou automatická aktualizace antiviru ? Dá se nastavit spouštění ručně.