Gorouš

Co pomáhá na nespavost?

Nespavosti mívám v obdobích úplňku, kdy obloha je silně osvětlena. Nějak náměsiční nejsem (že bych chodil se zavřenými oči po bytě), neporadíte, co s nespavostí?

Nejlepší odpověď
ten který je

Zkus medunkový čaj.

Další odpovědi
dagry

JO meduňkový čaj je dobrý a pokud jsi mlsný tak je dobrá vařená čokoláda. Zrovna včera večer mě přepadla mlsná tak jsem si ji uvařila a chtěla jsem si číst … a bohužel, probudila jsem se o půlnoci v křesle s časákem na kolenách.

Retko

Poradne si zacvic. Uspech zarucen :)

Jdi si zabehnout.
150 drepu
50kliku
50mililitru (eee, tady myslim alkoholu)
A budes spat jako malej. :)

Blecha

počítat ovečky

vecernice

Mám to taky a nenadělám s tím nic,prostě čekám až to přejde a snažím se na to nemyslet.