Co mám dělat, když nemohu usnout?

Co mám dělat, když nemohu usnout? Už asi 3 dny nespím. Nemohu prostě zabrat:o(

Nejlepší odpověď
Bonifác

100% bych si skočil k doktorovi, protože to není normální, ale ne určitě sám, protože spánek na vás může dolehnout kdykoli a znám případy kdy člověk najednou prostě padne. Jinak bych se mrknul na odkaz.

Zdroj: http://www.nes­pavost.cz/uvod­ni-stranka.html

Další odpovědi
lavetrapka

Jestli to není zas tak závažné tak si zkuste třeba přes den zacvičit,vypít více vodyatd.A před spaním vyvětrat pokoj,zatáhnout pořádně závěsy aby tam nebylo moc světla,jít na záchod,napít se horkého mléka nebo bylinného čaje s medem,pořádně si ustlat,pustit uklidňující písně,prostě to co vás uklidní.Ale jestli je to vážné tak určitě zajděte k lékaři.

Attack-design

zkusila bych si vzít dithiaden ale ne tak aby se navyklo!!!!!!!!!

Dandi

Určitě navštivte lékaře. Při nejmenším Vám napíše Stillnox nebo nějaký podobný prášek na spaní. Hodně informací najdete na serveru http://www.nes­pavost.cz/.

zvonko

zkuste si uvarit caj z trezalky.

Mishka

Nespavostí jsem trpěla relativně dlouhou dobu. Příčinou nespavosti byly děti. Vzhledem k tomu, že jsem opravdu nechtěla začít brát léky, začala jsem přírodními recepty. Pomáhal mi meduňkový čaj, homeopatika a potravinový doplněk Benosen na přírodní bázi.