pepe88

Co nejvíce vzrušuje ženy na mužích?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Tedy, nevím, pánové, kde se ve vás vzal názor, že ženu tak moc zajímá vaše peněženka. Tedy, samozřejmě zajímá, ale do té míry, abyste byli soběstační a dokázali přidat půl na půl na vedení domácnosti, a jo, litránek, či dva navíc by se hodil, podle možností. Hrozný je tento váš zprofanovaný názor. Normální ženská touží po tom, po čem toužíte vy od ženské. Po harmonickém svazku s aspoň průměrně inteligentním mužem, ne odpudivým na pohled, který drobátko mákne v případných kutilských pracích, je ochotný někdy zvednout šunky z gauče a jít někam ven nebo něco udělat. Móóóc hezký by bylo pozvat ženu občas do restaurace na večeři nebo někam jinam, na výlet, do kina, prostě pro oba vymyslet program. Ono, pánové, stačí udělat hezký den či večer pro ženu třeba jen 3×-4× do roka. Abyste ji tím projevili svůj zájem o ní a úctu za to, že vám vaří, pere, žehlí, uklízí po vás. Občas byste mohli umět uvařit a taky nebýt líní projevit svůj fyzický zájem o ženu, a to není jen o výkonnostním sexu, ale počínaje běžnými pusami či objetím, poděkováním za dobré jídlo, oceněním udržovaného pořádku. Neměli byste být škarohlídi, mít smysl pro humor, žádný egocentrismus či narcismus, či panovačné a cholerické jednání. Chceme jen pohodového muže stejně, jako vy chcete pohodovou ženskou. A ženské zlatokopky nesnášíme stejně jako vy.

Další odpovědi
dubraro

Peněženka.

kapka

Dejte pokoj s peněženkou, to je nesmysl. :) A ještě bych rozlišila, co se mi líbí a co vyloženě vzrušuje. Ženy vnímají svět podvědomě i vědomě hodně čichem, takže z toho vycházej. Pak sluchem, takže je moc důležitý tón hlasu, kterým se se ženou bavíš. Dál třeba mě vzrušuje, když vidím, jak je manuálně šikovný při práci, protože předpokládám, že bude tak šikovný při sexu. :) Nebo když umí hrát na hudební nástroj, to je celkem jistota při balení holek. To je zručnost a sluchovy vjem najednou.
Samozřejmostí je sebejiste vystupování, ale ne namachrovane, když na to ve skutečnosti nemá, to se pozná.
Z fyzických vlastnosti mě osobně vzrušuje sportovní postava a strniště.
A co se mi líbí.. Vtipnej, milej, nevtiravej, trpelivej, dominantní, optimistickej, není vulgární, nedělá blbý vtipy, není buran, na nic si věčně nestezuje, inteligentní, má to srovnany v hlavě, nenecha sebou manipulovat (nikým, ani mnou).

Drap

Každou něco jiného.

da ny

Dohromady .. vlastně. nic 😁

RyuzakiKate

Vy, co uvádíte peníze a konto, to máte tolik špatných zkušeností, nebo to média a filmy až tak moc podsouvají, až tomu sami věříte? :)
Chlap musí bejt chlap. To neznamená, že musí smrdět a bejt správnej českej řepák. Naopak. Galantní, vzdělaný, rozumně uvažující, zapálený do svých koníčků, nesobecký, schopný opravit, smontovat, vyrobit a i něco uvařit, pečující o sebe (a pozor, není tím myšlen účes a lá hitlerjugend a plnovous a lá lumberjack), se smyslem pro humor, ochranářský… No ale i to všecko může jít do kytek, když pak stojí za houby v posteli, žeo.

ivzez

Sexy mozek… (–:

Vážně.
A k tomu spolehlivost, odpovědnost a zdravé sebevědomí.

Admin2

Využijte archiv a přečtěte si další názory.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vas-holky-z-fyzickeho-hlediska-nejvice-pritahuje-na-chlapech
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzi-co-mate-radi-zeny-co-preferujete
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vas-nejvice-vzrusuje-na-partnerovi

Kepler

Bankovní konto, pěkná prdelka, bankovní konto, přirozená inteligence, bankovní konto, slušná tělesná výbava, bankovní konto aj. To vše v různém pořadí. 🙂

bububabu

Gentlemanství, dobrý charakter, neslintavost nad sexem, zájem, úcta, respekt, věrnost.

bolak

kapka: hergot nemáš na nás nějak moc požadavků? 🙂 i kdyby mělo každou tu vlastnost jen 1/3 chlapů, tak dohromady je to 0,33 na patnáctou, a to je 1 z 20 milionů­..tolik uprchlíků není ani..teda..tolik lidí není ani v český republice, a to cílíš jenom na chlapi 🙂 ..musí bud ubrat a nebo se musí najít nějaké třetí pohlaví

kapka

Máš pravdu, znám jen jednoho takovyho a ještě to není Čech. :) Na manžela tak náročná nejsem. Když jsem chtěla rodinu a děti, holt, musela jsem slevit. :)