pavel124

Co vás holky z fyzického hlediska nejvíce přitahuje na chlapech?

Nejlepší odpověď
marci1

Úsměv, všechny zuby, čisté ruce a nehty. A když má hezké pozadí. 🙂

Další odpovědi
eleonnore

1.) Úsměv – jak mi nesedí ten, tak je problém :)
2.) Oči
3.) Postava celkově (štíhlá nebo atletická)
4.) Vlasy
5.) Barva a hloubka hlasu

anonym

Je zbytečné se jich tu ptát, každá to má jinak.

Nemusím ti ale připomínat, že D je vzrušuje nejvíc, když nepočítám peněženku.

bububabu

Fyzický vzhled je sice pěkná věc, ale od toho nikdy neposoudíš co je ten člověk zač a jaký má charakter!
Fyzický vzhled se časem mění, můžou přijít i nějaké nemoci které vzhled tak moc změní že se budeš divit, ale charakter ten zůstává…
Než si začít s nějakým krásným, ale volem, tak to budu raději sama napořád. :)

ZrzkaRyšavá

Oči. Opravdu, kouknu do očí a vidím snad všechno. Pak mi jde hlavně o úsměv a vlasy. Nesnáším, když mají třeba od přírody hnědé vlasy a pak patku s blonďatýma vlasama, to je prostě děs.