Georgo2010

Co Vás nejvíce vzrušuje na partnerovi?

Nejlepší odpověď
Syd

To že je imaginární a můžu si ho tak představovat pokaždý jinak 😁

Další odpovědi
panenka

Každé jeho slovo 🙂

barnajka

Když to mám vzít obecně, tak na chlapech se mi nejvíc líbí pohled a úsměv. Pozor – říkám POHLED a ÚSMĚV, nemyslím OČI a RTY :))

V jeho pohledu musí být něco něžnýho a jemnýho, musím z něj cítit teplo, dobro, „člověčinu“.
Totéž platí o úsměvu.

Jak tam to „cosi“ je, nic víc chlap nepotřebuje, abych z něj byla hotová :))
Fakt je zajímavý, že ani v nejhlubší pubertě jsem neletěla na plakátový krasavce, vždycky mě víc bralo celkový charisma a fluidum :)

roxy52

Jeho výplata.

oskar

Když se pěkně oblékne namaluje.

Leontyn

Jestli hovoříme i o partnerce, pak to, jaký to může být ďáblík, když chce, i přestože je taková hodňoučká, miloučká. Prostě že byste to od ní nečekali. A to platí jak o různých situacích, tak i třeba v sexu.

Deli

Jeho pohled v určitých chvílích…
A pak to, že je to velký muž – myslím teď postavou – a ač nejsem drobná žena, tak v jeho náruči se krásně ztratím 🙂