atlas

Co nejhoršího se vám v životě stalo?

Tím myslím cokoliv: trapas, průšvih v práci, doma, nějaké problémy v rodině…
prostě to, co vy považujete za nejhorší.

Nejlepší odpověď
marci1

Předčasná smrt blízkého člověka. ☹

Další odpovědi
Nuk nuk

Tátova smrt, smrt několika mých hodně blízkých lidí, kterým rozhodně ještě nebylo tolik, aby museli nutně umírat, a potrat. Všechno ostatní proti tomu byly prkotiny.

dudu

Byl jsem s rodinou na dovolené když nám došla zpráva, že otec spáchal sebevraždu. Už je to téměř 30 let, ale stále na to nerad a s hořkostí vzpomínám.

Adamos00

Zemřel mi pejsek:(

anonym

17.listopad 1989
Od té doby to už nestojí za nic.Horší životní podmínky, nezaměstnanost a občas i hlad (což jsem dříve nepoznal …jen ten mezi jídly).

ten který je

To budu schopen zodpovědět až těsně před smrtí.Obávám se,že rány osudu mě teprve čekají.

pizlicka

Odstartovala to tátova smrt, svatba mé matky-druhá, smrt me pětiměsíční čivavičky, smrt dvou dalších pratel a nyní poslední – clovek,ktereho znam 24 let, je někdo jiny, nez jsem myslela.

Lgee

V Counter strike mi padl shit skin asi 0.1 mm od Dragon lore

zjentek

Jako nejhorší zážitek se u mě jeví celkový uspořádání a rozložení vlastností a osobnosti.

Ad dudu – nechci být nějak netaktní, ale jako zvědavec mám potřebu se optat – měl nějakej rodinnej důvod?

dudu

ad lahny: sděluji, že jsem právě správci stránek se znechucením navrhl k vymazání Tvé vyznání na výše uvedené téma. Věz, že se mně těžko hledají slova, abych na Tvoji adresu nebyl vulgární. Právě jsme totiž s manželkou s potěšením hodnotili fakta, že náš stát a společnost vzkvétá, řadí se mezi nejbezpečnější ve světě, jsou opravovány historické památky a budovány všem prospěšné investice, máme nejnižší nezaměstnanost, zvyšují se platy, atd. Nutně nás též napadla myšlenka v jaké pozici by se dnes asi Česká republika nacházela, pokud by ji čtyřicet let neplundrovali komunisté se všemi komusi se podobajícími přisluhovači a parazity.

anonym

Ano, už mi to admin oznámil.
Jestli ty vidíš jak naše země vzkvétá, já zase vidím jak je rozkradená, zbytečně zabetonovaná,zde­vastovaná kamiony, místo aby se zboží vozilo po železnici,dělníci jsou otroci ve firmách zahraničních majitelů, bezpočet bezdomovců, bezpočet netaměstnaných.
A jak je vidět,už zde nemůže být řeč ani o svobodě slova, protožeprávě jsi dokázal, že NEEXISTUJE.Pokud za komunistů byli udavači, tak jsi právě dokázal, že jsi ten kdo NEPODPORUJE SVOBODU SLOVA.NEPOUŽIL JSEM ŽÁDNOU VULGARITU, NIKOHOJSEM NEURAZIL pouze TVÉ EGO.
Ty asi nechápeš, že dneska se lidi mají hůř než za komunistů,ale jak se říká SYTÝ HLADOVÉMU NEVĚŘÍ, což jsi opět ukázal.

dudu

ad lahny: k tomu už fakt nemám co dodat. Koulej si dál tu svoji kuličku /slušně – jako skarabeus/, seď na zadku a naříkej.

anonym

Ano, to budu a ty zase UDÁVEJ, UDÁVEJ, vždyť ti to tak dobře jde.
Jak říkám, SVOBODA SLOVA U TEBE NEEXISTUJE, dokážeš akorát udávat.
Přesně jako modří ptáci když už nemají argumenty tak dokáží nadávat ZASRANÝ BOLŠEVIKU.
Ty jsi dokázal, že umíš i něco víc a to udávat lidi za slušné názory.

dudu

Slova udávej pocházejí z Tvojí vysněné éry. Já pouze požádal správce o posouzení tvých kydanců. Fakt, že diktatura proletariátu už skončila nezměníš i kdybys sáhl až na dno tvé umouněné duše!

anonym

A ty vlastně přebíráš slovník komunistů.Vždyť uliční výbory také neudávaly, POUZE DÁVALY DOPORUČENÍ A POSOUZENÍ toho komu dají vízum a komu ne.

anonym

Máš pravdu DIKTATURA PROLETARIÁTU (koho, čeho) skončila a nastoupila DIKTATURA PROLETARIÁTU (komu čemu).Buď budeš držet hubu a krok (a budeš dělat za tolik co ti dám já) nebo POLETÍŠ.
Dnes se toto heslo otočilo v NEPROSPĚCH dělníků.

anonym

A vlastně jsi spadl (nebo vzestoupil, nevím co by bylo pro tebe příhodnější) na úroveň uličních výborů, kteří doporučovali (nebo nedoporučovaly) aby někdo mohl vyjet za hranice.
Ta zase KÁDRUJEŠ odpovědi tak, aby TOBĚ vyhovovaly.

anonym

zde jsou příklady co je nyní horší než za komunistů

TEST: Méně masa, více éček. V Česku je část potravin horší než u sousedů

Zdroj: http://ekonomi­ka.idnes.cz/roz­dil-v-kvalite-potravin-v-cesku-a-v-zahranici-dtest-p0a-/test.aspx?c=A160714­_122959_test_jj#ut­m_source=rss&ut­m_medium=feed&ut­m_campaign=eko­nomikah&utm_con­tent=main

http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/105583/krute-pravdiva-mapa-ceska-tady-vsude-jsou-ghetta-lide-v-nich-ziji-bez-prace-bez-vzdelani-bez-nadeje.html

https://www.go­ogle.cz/search?q=l%C3%A1­zn%C4%9B+kysel­ka&client=fire­fox-b&tbm=isch&im­gil=yT2YdaiQvKFE­eM%253A%253BUW5IX27ljzD5­5M%253Bhttp%25253A%25252­F%25252Fwww.zachran­te-lazne-kyselka.cz%25252F&s­ource=iu&pf=m&fir=y­T2YdaiQvKFEeM%253A%252C­UW5IX27ljzD55M%252C_&us­g=__wtjRmx6WE­oOwnobxdH-l-eqHem0%3D&biw=­1024&bih=631&ved=0a­hUKEwj9ndmU__LNAh­VEtBQKHTngBPU­QyjcIPw&ei=mYq­HV73tBMToUrnAk6gP#im­grc=yT2YdaiQvKFE­eM%3A

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/1040718-pansky-dvur-chatra-a-s-nim-i-dum-bozeny-nemcove

Kolik sem mám dát ještě odkazů, aby jsi pochopil, že byly objekty co zdevastovali komunisti, ale v nynější době jsou objekty (za komunistů plně funkční a udržované), které nechal zdevastovat tento režim.