Kuře

Jaký nejhorší trapas se vám stal?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud se chceš pobavit různými trapasy, projdi si několik stránek starších odpovědí.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=trapasy&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
www

Bylo jich doost 😁 No a co, takovej je život a těžko hodnotit co vlastně bylo „nejhorší“.

venkovan

Jako ostatní – těch bylo. Kolikrát si trapasem „propotilo“ i triko. Ale potom to jsou dobré příhody.
Ale občas si řidiči vypravují trapasy které se málem staly, ale povedly se jim ustát. To když v městě, v koloně apod, kde nebylo kam utéci, na ně přišlo rychlé bolení břicha.
Stává se to i chodcům, ale ti mají alespoň šanci zaběhnout do nejbližšího obchodu, restaurace apod.

Bylo to o prázdninach´2011 byla jsem s kamoskou a kamosem venku :D a volali sme naši spolužačce a říkali,Blanko jestli nam nezaplatíte 100 tisíc tak podpálíme tu vaší slavnou chaloupku a kamoš pak řekl tady pohřební služba:'DD a me se k tomu chtelo moc čurat a když to řekl tak jsem si ucvrkla:DDa pak to šlo samo:'D kamoška se začala smat ale kamos myslim nic nevedel :DDale kamoska pak musela jit domu,klika byla že sme byli venku na proti mímu paneláku:D ale i před kamoškou to byl trochu trapas :'DD

bubukaa

zrovna když šlo nejvíc lidí po shodech podklozla mi noha a sjela jsem až dolů JAU!

fcoop

Žena si objedná do bytu montovanou skříň. Přijedou,namon­tujou,žena
zaplatí, odjedou. Najednou projede pod okny tramvaj a skříň spadne. Co
teď? Manžel není doma, tak skočí pro souseda, ať jí pomůže. Soused
zvedne skříň a připevní ji vrutama ke zdi. Projede tramvaj a skřín zase spadne.
Soused říká: „Víte co, já to přimontuju, vlezu do skříně a kouknu,
kterej vrut povoluje první, a tam pak dám větší.“. žena souhlasí a že
půjde zatím postavit na kávu. V tom se vrátí manžel, vidí na stole
prostřeno pro kávu a novou skříň. Otevře ji, tam soused. „Co tu děláte, sousede?“
zařve. Soused se zamyslí a pak povídá: „Víte co, dejte mi rovnou přes hubu,
protože když vám řeknu, že tu čekám na tramvaj, tak mi stejně neuvěříte.“