Avatar uživatele
Anett.S

Jaká nejhorší pomluva se o vás vykládala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, zjentek, anonym před 3983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

mě pomlouvala jedna bába u nás ve vesnici, že
jsem se musela odstěhovat do Prahy kvůli tomu,
že čekám dítě, ale já tam šla studovat to byl děs
pak jsem se vrátila a všichni na mě čuměli skrz
prsty a můj kluk byl štíhlej a o něm zas říkali, že
fetuje a kdovíco, ale nic nebral..
lidi jsou hnusný, hlavně na vesnici, když jdete okolo
tak se vlněj záclony no abyste lezli kanálama !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vepište odpověď… Nic mimořádného, co by stálo za více než mávnutí rukou. Sama se o lidi nestarám a pokud někoho baví drbat a pomlouvat, tak nechť si poslouží.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Když mi bylo patnáct, brácha si vymyslel, že jsem čurala před panelákem do kanálu, mamka tomu nevěřila, ale babičku málem kleplo, pak jsem našla fotku nějaký cikánky, tak jsem na zadní stranu napsala „Ve jménu naší nekonečné lásky věnuje Aranka“ a dala jsem to v koupelně bráchovi v prádle do kalhot, když šla mamka prát, vždy osahávala kapsy, jestli v nich něco není, tak tam tu fotku našla a málem to s ní kleplo taky, to už bylo horší vysvětlování, no, tak takový věci jsme si dělali, později snad jen v práci běžné drby a tady, kam jsem se se synem přestěhovala žije málo lidí, je to taková pr… světa, tak tady si mysleli, že jsme se synem manželé, syn byl tady v knajpě a chlapi mu říkali, aby někdy „vyvětral“ i manželku, a ten holomek to tak nechal, snad rok si lidi mysleli, že jsme manželé, než si našel slečnu a odstěhoval se, už jsem to pár lidem vysvětlila, ty naše „poměry“, ale než se tak stalo, mysleli si, že jsem chudák ženská, co musí trpět v baráku manželovu milenku 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Ze jsem uzivatel Zjentek …siril to tady uzivatel kterej ma jmeno po cati Prahy ..a taky po pivu ..Bran**......:D jinak nevim proc bych tady mel rozebirat svuj zivot..lol..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Buď štastný ten, kdo je pomlouván ! Znamená to, že za tu pomluvu stojíš, nejsi „odloženina“. A hrdý buď kdo jsi pomlouván! A hrdý buď žes vytrval. Až nebudeš pomlouván, budeš mrtev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nebudem sa chváliť, ale…
Ak sa o vás hovorí, teda aj ohovára, znamená to, že ľudí zaujímate a hlavne, že žijete. A to je dobré, tak načo sa rozčuľovať nad prízemnosťou iných…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

myslím, že se nic nedozvíš, že se s tím nikdo nebude chtít chlubit…protože na každém šprochu, pravdy trochu .-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HugoCharles

Že jsem gembler, protože jsem i internetové kavárně (pc hry) řekl synovi své učitelky, že je nějakej divnej. Řekl to doma, ženská vytvořila story a měl jsem problém. Nakonec se stejně ukázalo, že byl teplej..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Všechny pomluvy jsem úspěšně vyvrátil. Aspoň tedy všechny ty, o kterých jsem se dozvěděl. Důležité je mít okolo sebe lidi (kamarády), kteří vás znají a hned zatepla dokážou říct, jestli jste toho schopen, nebo ne. Případně dokážou pomlouvače okamžitě poslat do oněch temných míst :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já mám tak pestrou minulost , přítomnost a (doufám) i budoucnost,
že pomluva není zajímavější a atraktivnější než pravda.
A s pravdou já se nikterak netajím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

že prý mám dva profily ..i takoví hlupci jsou ,)

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ale zajímavé, že ta informace někomu vadila ve vaší odpovědi:-))

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

zjentek: 😁)))))

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

joo a ja jsem ten druhej..

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Badisko a Zjentku,
:)))

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek