Avatar uživatele
anonym

Co myslite zapomelo se

ve vlade na slovo vlastenectvi,Cesi Cechum a tak i mezi lidmi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

V dnešní době je aktuální tak leda ve sportu. Ale vlastenci kažsopádně nevymřeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Mezi lidmi asi ne ale jinak mám takový dojem že vlastenectví bude v brzké době trestným činem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ve vládě? a vlastenectví? To si děláte srandu? Tam každý myslí na sebe a lezou do pr… evropské unii. Toť můj názor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Bohužel v dnešní době se za vlastenectví skrývají mnohdy docela jiné věci, jako rasismus, antisemitismus, egoismus, touha po rvačkách, nenávist apod. Někdy se mi zdá, že my Češi jsme se staly „prostitukami“ světa. Že jdeme s každým, kdo nám dostatečně zaplatí a zdá se, že zapomínáme na naši identitu. Já se za vlastenku považuju. Je škoda, že když to někde řeknu, že jsem vlastenka, tak se mnohdy málem setkám s výsměchem, jako by toto slovo bylo něco archaického. Jediný kdo snad v dnešní době dává najevo svoji národní identitu aniž by byl nějaký nácek je asi zpěvák Daniel Landa. Jinak každej dělá všechno po amerikánsku a tak, aby to bylo líbivé a nikoho to nepopuzovalo.

Hlavně mě dost rozčiluje, že jsme národ vlastenců jenom v okamžiku, kdy dá nějakej hokejista nějakej gól kdo ví kde. To potom lítáme po celým státě, máváme vlajkama, ale druhý den jsme zase stejný „prostitutky“ a jdeme zase s tím, kdo nám nejvíc zaplatí…
Doplňuji:
Pro Nuk nuk: Tak to máte R E C H T!!!

Upravil/a: afro.minerva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Vlastenectví se u nás už bohužel nenosí. Jednak jsme v seskupení, které nesnese jakékoliv národní uvědomnění, jednak jsme za posledních 20 let neustále upozorňováni, že nemáme být na co hrdí a jednak si pleteme vlastenectví s nacionalismem, takže pokud někdo něco takového cítí, prozměnu to přehání.
Doplňuji:
Pro afro.minervu: Ano, je to smutné, ale bohužel máte pravdu. A nejhorší na tom je, že těmi „prostitutkami“ jsme naprosto dobrovolně.

Upravil/a: Nuk nuk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pozapoměli jsme a dnes to zní trochu archaicky,taky je to tím,jaké se tady dějou čachry,lži a podvody.Na co mám být hrdej,na tu sebranku?Na to ,jak svět kroutí hlavama.A to jsem to napsal slušně.Možná se něco ozve ve sportovcích,když hrají naši hymnu.

Zdroj: vypozorováno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Souhlasím s většinou nastolených otázek. Vyjadřuji souhlas s pravdou.
S postupem řešení a odpovědí také souhlasím, pokud se s nimi souhlasit dá. Jsem s těmito texty srozuměn a uspokojují mě. Některé texty mě ovšem mohou neuspokojovat a nemusím s nimi souhlasit, to se týká i odpovědí. S mnoha řešeními pak musím nesouhlasit, to se týká i otázek, protože mě neuspokojují. Ale se vším novým co jsem dosud nečetl jsem spokojen a souhlasím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek