Zlatý

Co myslíte, může existovat přátelství mezi mužem a ženou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já se dokonce domnívám,že je to jedno z nejlepších přátelství...No a můj nejlepší kamarád je můj manžel,,,,,s ženami moc nekamarádím,měla jsem pár špatných zkušeností,většina mých přátel je mužského pohlaví.....

Další odpovědi:

Zlatý

Jistěže ano! Sám mám mnoho kamarádek (a jen kamarádek) a za nic bych je nevyměnil. I mí nejlepší přátelé jsou všichni ženského pohlaví.

Ti, kteří si myslí, že ne, jsou omezení - proč by se jinak příroda mazala s takovým propracováváním psychologických protikladů, kdyby mezi muži a ženami šlo jen o ten sex?

Zlatý

Pokud jeden nebo druhý není do toho druhého zamilovaný, tak ano. Ne jen kamarádství, ale i přátelství.
Bohužel častokrát končí právě kvůli zamilovanosti jednoho. A nebo začne úplně jiná kapitola - vztah.

Podle mě může, sama mám několik kamarádů a jednoho nejlepšího přítele a zároveň každý máme svého partnera.

Bronzový

Může, popravdě si myslím, že je to nejlepší přátelství, které může mezi dvěma lidmi vzniknout. Sama mám mnoho mužů - přátel a jsem ráda za to, že je mám.

Zlatý

Nejen že může,ale ono s určitostí existuje a jak už tady bylo řečeno,jsou to nerozlučitelná přátelství.Mezi mými dlouholetými přáteli jsou i ženy.
Takže potvrzuji ještě jednou-ano existuje.

Zlatý

Souhlasím, přátelství mezi ženou a mužem existuje,má větší váhu alespoň pro mě.Mám kamarády a můžu s nimi mluvit o čemkoliv.

Bronzový

Tak já jsem teda černá ovce mezi vámi všemi tady, protože já na přátelství tohoto druhu nevěřím. Pokud jsou svobodní, tak dřív nebo později se jeden z nich do toho druhého zamiluje a nikdo mi nevyvrátí opak. Pokud jste zadaní, tak to je v pořádku, že máte kamarády opačného pohlaví. A nemyslím si, že jsem proto omezená (jak tady píše quentos). Je to prostě můj nevyvratitelný názor.

Bronzový

Určitě může.Mám pár mužských přátel a nedám na ně dopustit.

Zlatý

Ano.

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Dagry, to si tak od Quentose neberte, někdo je "omezený" v tomto (já si to o vás nemyslím), jiný zase v něčem jiném a třeba i ve více věcech.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.