Avatar uživatele
annas

Co myslíte, může existovat přátelství mezi mužem a ženou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, vagra, vlastina, anonym před 4953 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já se dokonce domnívám,že je to jedno z nejlepších přátelství…No a můj nejlepší kamarád je můj manžel,,,,,s ženami moc nekamarádím,měla jsem pár špatných zkušeností,většina mých přátel je mužského pohlaví.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jistěže ano! Sám mám mnoho kamarádek (a jen kamarádek) a za nic bych je nevyměnil. I mí nejlepší přátelé jsou všichni ženského pohlaví.

Ti, kteří si myslí, že ne, jsou omezení – proč by se jinak příroda mazala s takovým propracováváním psychologických protikladů, kdyby mezi muži a ženami šlo jen o ten sex?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
1popelka1

Pokud jeden nebo druhý není do toho druhého zamilovaný, tak ano. Ne jen kamarádství, ale i přátelství.
Bohužel častokrát končí právě kvůli zamilovanosti jednoho. A nebo začne úplně jiná kapitola – vztah.

Podle mě může, sama mám několik kamarádů a jednoho nejlepšího přítele a zároveň každý máme svého partnera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

Může, popravdě si myslím, že je to nejlepší přátelství, které může mezi dvěma lidmi vzniknout. Sama mám mnoho mužů – přátel a jsem ráda za to, že je mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Nejen že může,ale ono s určitostí existuje a jak už tady bylo řečeno,jsou to nerozlučitelná přátelství.Mezi mými dlouholetými přáteli jsou i ženy.
Takže potvrzuji ještě jednou-ano existuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Souhlasím, přátelství mezi ženou a mužem existuje,má větší váhu alespoň pro mě.Mám kamarády a můžu s nimi mluvit o čemkoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já jsem teda černá ovce mezi vámi všemi tady, protože já na přátelství tohoto druhu nevěřím. Pokud jsou svobodní, tak dřív nebo později se jeden z nich do toho druhého zamiluje a nikdo mi nevyvrátí opak. Pokud jste zadaní, tak to je v pořádku, že máte kamarády opačného pohlaví. A nemyslím si, že jsem proto omezená (jak tady píše quentos). Je to prostě můj nevyvratitelný ná­zor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Určitě může.Mám pár mužských přátel a nedám na ně dopustit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Dagry, to si tak od Quentose neberte, někdo je „omezený“ v tomto (já si to o vás nemyslím), jiný zase v něčem jiném a třeba i ve více věcech.

před 4953 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek