annas

Co myslíte, může existovat přátelství mezi mužem a ženou?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já se dokonce domnívám,že je to jedno z nejlepších přátelství…No a můj nejlepší kamarád je můj manžel,,,,,s ženami moc nekamarádím,měla jsem pár špatných zkušeností,většina mých přátel je mužského pohlaví.....

Další odpovědi
quentos

Jistěže ano! Sám mám mnoho kamarádek (a jen kamarádek) a za nic bych je nevyměnil. I mí nejlepší přátelé jsou všichni ženského pohlaví.

Ti, kteří si myslí, že ne, jsou omezení – proč by se jinak příroda mazala s takovým propracováváním psychologických protikladů, kdyby mezi muži a ženami šlo jen o ten sex?

1popelka1

Pokud jeden nebo druhý není do toho druhého zamilovaný, tak ano. Ne jen kamarádství, ale i přátelství.
Bohužel častokrát končí právě kvůli zamilovanosti jednoho. A nebo začne úplně jiná kapitola – vztah.

Podle mě může, sama mám několik kamarádů a jednoho nejlepšího přítele a zároveň každý máme svého partnera.

Gollumek.88

Může, popravdě si myslím, že je to nejlepší přátelství, které může mezi dvěma lidmi vzniknout. Sama mám mnoho mužů – přátel a jsem ráda za to, že je mám.

vagra

Nejen že může,ale ono s určitostí existuje a jak už tady bylo řečeno,jsou to nerozlučitelná přátelství.Mezi mými dlouholetými přáteli jsou i ženy.
Takže potvrzuji ještě jednou-ano existuje.

aramah

Souhlasím, přátelství mezi ženou a mužem existuje,má větší váhu alespoň pro mě.Mám kamarády a můžu s nimi mluvit o čemkoliv.

dagry

Tak já jsem teda černá ovce mezi vámi všemi tady, protože já na přátelství tohoto druhu nevěřím. Pokud jsou svobodní, tak dřív nebo později se jeden z nich do toho druhého zamiluje a nikdo mi nevyvrátí opak. Pokud jste zadaní, tak to je v pořádku, že máte kamarády opačného pohlaví. A nemyslím si, že jsem proto omezená (jak tady píše quentos). Je to prostě můj nevyvratitelný ná­zor.

Vicki

Určitě může.Mám pár mužských přátel a nedám na ně dopustit.

led

Ano.

1popelka1

Dagry, to si tak od Quentose neberte, někdo je „omezený“ v tomto (já si to o vás nemyslím), jiný zase v něčem jiném a třeba i ve více věcech.