co musím udělat když chci být filmovou herečkou?

ahoj, prosimvás poradili by jste mi co mám dělat když chci být filmovou herečkou? děkuji :)
Doplňuji:
omlouvám se za chyby v otázce :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jen do toho! Jdi na konkurz.
Jen v málo případech (spočítám na jedné ruce) se běžný člověk pro postavu vybírá mimo konkurzu. Dokonce i herci, pokud to opravdu nejsou hvězdy, se toho musí zúčastnit. Není třeba se bát jít na konkurz, pokud víš pracovat s hlasem, mimikou, nejsi dřevo a máš chuť se v krátkém čase hodně učit, tak jdi.
Jaká postava:
Pokud herec nemá hrát postavu, která má mluvit nespisovně s nesprávnou dikcí, musí ovládat spisovnou řeč, ve které chce hrát.
Pokud nahlas přečtu celou otázku, tak, jak je napsána, vychází mi z toho hlas (prosím, bez urážky) monotónní, neharmonizujúci, bezbarvě ležérní. Moje představa dle textu:
teenagerka - prvňačka gymnázia, sama noha, sama ruka, žvýkačka v ústech, vytahané triko, natrhnuté rifle, sedící s partou na zábradlí před školou ... taková, jaké jsme byli i my v jejím věku ...

Další odpovědi:

Zlatý

,
Najít si filmového režiséra, který tě obsadí. Další možností je režiséra si najmout a zafinancovat svůj vlastní film. Pokud tvá prvotina bude úspěšná a proslaví tě, tak se budou nabídky jen hrnout.

Zlatý

Herectví je vášeň, z které buď rychle vyrosteš, nebo jí věnuješ celý život. Ze začátku zkus navštěvovat nějaký divadelní kroužek, zúčastni se recitačních soutěží. Podrobněji :
http://www.mydivky.cz/…

Nejdřív se nauč česky. Herečky musí umět dobře a správně mluvit, artikulovat a také zpívat. Potom musíš vystudovat nějakou střední a potom vysokou školu. Hereček amatérek je jako šafránu.

Zlatý

... a něco s nohama.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.