Hawajka

Kdžy chci být učitelka jaké musím mít známky?

Musím mít samé jedničky třeba už v šesté třídě? Musím mít celých devět let na ZŠ samě jedničky?

Nejlepší odpověď
quentos

To je úplně jedno, hlavně se po střední ještě musí vystudovat peďák. Až ho budete mít vystudovaný, na Vaše známky na ZŠ či SŠ se nikdo ptát nebude :{)> ovšem měla by být samozřejmost mít výbornou z těch předmětů, které chcete učit.
Doplňuji:
k předchozí odpovědi: na většině pedagogických VŠ se skládají přijímačky, takže se opět na průměr nikdo ptát nebude.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Ne nemusíš, hlavní je složit maturu a pak se dostat na VŠ toho směru, tu úspěšně dokončit a pak můůžeš být učitelka:-)))

Hlavně si zvol předmět, který tě baví a který bys chtěla učit, v tom vynikni.

Moje spolužačka měla celou základku trojku z matematiky, dnes ji na základce učí:-DDD

Morčata331

Záleží na tom jaké bys udělala zkoušky na střední školu.A od osmé třídy se počítá jaké máš známky a pak se rozhodne jestli tě na tu školu vezmou nebo ne:)

Baromut

Můžeš být v klidu, na peďák berou lidi ze čtyřkama z učňáku, takže no stress.

marci1

Pokud chceš učit, tak samozřejmě ty nejlepší, abys děti co nejvíc naučila. 🙂