Mám na to být herec ?

Dobrý den. Je mi 17 a hledám svůj "smysl života" :D . Vyzkoušel jsem už mnoho věcí, ale zatím mě nic tak nenaplňovalo, abych u toho zůstal. Chtěl bych zkusit herectví, ale nevím jestli se do toho mám vůbec pouštět. Musím být od přírody smělý ? Mezi cizími lidmi se cítím nesvůj, ale když je poznám tak je to v pohodě a mluvím zas až moc :D . Zajímalo by mě ještě, jestli se s herectvím musí začít od mala, aby to člověk někam dotáhnul (áčkové filmy). předem všem díky za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hercom v živote je každý človek, veľakrát zahrá scénku všetkoznalého človeka, odborníka na politiku, šport, alebo veľakrát ukrivdeného chudáčika, či hrdinu najväčšieho na svete, ktorý prekoná aj samotného Popolvára, pri revízorovi v hromadnej doprave vytrvalo a presvedčene hľadá nikdy nekúpený cestovný lístok... snáď jediný rozdiel medzi nimi a hercom predvádzajúcim svoje umenie na javisku, alebo vo filme, je, že za svoj "umelecký" výkon neberie honorár, alebo dokonca riadny plat.
Mladý muž, ak ti viac než 2x povedali, že klameš, nie si presvedčívý, nemáš na to byť hercom. Dobrý herec dokáže byť tým, čím v skutočnosti ani nie je.
Doplňuji:
"smysl života" hľadajú mnohí ľudia, mňa nevynímajúc, aj celý život a mnohí ho ani nenájdú.
Ale "smysl života" treba stále hľadať, neuspokojiť sa s už dosiahnutým. Len tak sa človek dostane ďalej.

Další odpovědi:

Stříbrný

S herectvím se dá začít i později, ale problém podle mne bude v tom,
že se mezi cizími lidmi cítíte nesvůj. Ostych by byl na škodu…

Jak Vás napadlo právě herectví?

Stříbrný

Myslím, že by tě mělo bavit divadlo, měl bys umět ocenit dobře zahranou roli např. ve filmu, vhodné je umět hrát i na nějaký hudební nástroj nebo hezky zpívat, vhodné je pokud jsi schopen rozesmát kamarády.

Stříbrný

dej se lépe na politiku, to jsou herci - komedianti profíci

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.