Lilinka B

Studuji pražskou konzervatoř – herectví. Jak se v životě uplatnit, když ne herectvím?

Studuji- pražskou konzervatoř- herectví.
Kde se poté uplatnit? Jak se v životě uplatnit, když ne herectvím?

Odpovědi
setapouch

Nechceš-li být herečkou, můžeš se stát hérečkou.

ivzez

Pokud by ses nechtěla věnovat herectví
(proč vlastně? školu sis asi vybrala kvůli zájmu o herectví),
dotáhni školu do absolutoria a pak můžeš učit na základní
umělecké škole, vést zájmové kroužky při školách či DDM.

Pokud úplně mimo obor, budeš si muset doplnit vzdělání,
naučit se pořádně pracovat s PC, zlepšit jazyky apod.

Nebo jít třeba prodávat, …

mosoj

V politice.
Doplňuji:
Co čekáš za odpověď ?

gecco

Podle toho, co jiného budeš umět, případně jaké budeš mít další formální vzdělání.
Bez vzdělání to bude špatné – budeš se moci uplatnit jen v profesích, kde kvalifikace nehraje roli – uklízečka, doplňovačka regálů v super-hyper, holka ´na telefon´…
Budeš-li umět třeba cizí jazyky, pak recepční, překladatelka, tlumočnice…
Vystuduješ-li třeba medicínu, pak můžeš být lékařkou…
😉

arygnoc

ďalší zbytočný človiečik …

skúste napr. ísť sadiť stromky do lesa.
aj upratovačky treba, predavačky, chyžné, pomocné kuchárky, …, napr.

;-Q