Evasky

Chci být divadelní herečkou.

Na jaké školy mám jít abych byla divadelní herečkou.Už chodím do dramaťáku.Je mi 13.A co kdyby mě vykopli?Co mám potom dělat?Jak si najít dobré divadlo?Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Stredni umelecka ( herecka ) skola , konzervator… a to ostatni nech az na potom… 🙂 -iv-

Další odpovědi
E.n

Herecká konzervatoř..

led

Záleží od toho, či chceš na javisku hrať, ale mať úlohu „paní, přišel vám list“.
Poraď sa svedúcou (vedúcim) dramaťáku.
Pozri sa, či nie je vo vašej obci umelecké konzervatórium. Prípadne po ukončení strednej školy sa prihlás na vysokú školu Praha,Brno.
Dobré divadlo. Čo to je? Môžeš si vybrať v renomovanom veľkom divadle budeš na kraji 14.radu účinkujúcich, v malom divadle môžeš stáť v 1.rade. Veľa veľkých hercov začínalo v malom dedinskom divadle.
Napríklad aj u vás známy režisér Jožko Bednárik začínal v dedinskom divadle ako herec, neskôr režisér až potom po škole išiel do veľkého vidieckého divadla.

Terezka99

Tak to chceme asi to samý..=DD Prohledávám všemožný konzervatoře.­.některý stojí za to..=))