Co mám dělat, když mám zapnutou wi-fi ale nejde mi se připojit i když je vynikající signál a heslo mám dobře?

Mému mobilu (Prestigio-OS android) se nejde připojit na wi-fi síť, nevím čím to je, mobil dřív normálně fungoval a nevím proč, ale jednou když jsem se pokoušela dostat na internet připojení selhalo, i po opakovatelném resetování nic nefungovalo. Nechápu, čím to je, síla signálu je výborná, ale ne a ne se načíst...Prosím poraďte pokud můžete :-/

Odpovědi:

Stříbrný

A nemůžeš se dostat jen na wifi nebo na stránky? Mně to kolikrát píše na fb, že bez signálu, ale kecaj.
Jinak klikni na wifi, tukni a tam se ti ukáže jestli načítá IP adresu nebo je připojeno.

Nevim ale chtelo by to kontaktovat poskytovatele internetu. Wifi ukazuje skvely signal i bez netu je to spis o funkci antene ze spravne funguje.Zkus v mobilu vypnout automatickou volbu site wifi/data.

Diskuze k otázce

MoroAirWolf

Díky za rychlou odpověď,ale píše mi to, že je ,,připojeno,, jenže když pak klikmu na prohlížeč, tak to nefunguje :-(

Stříbrný

JájsemRaibek

Vyzkoušej skype, fb, obchod play nebo něco co je v telefonu. Může být problém se stránkou. Zkus třeba nějakou staženou hru-jde tam reklama? Pokud ano, net funguje.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.