huxa

Nejde mi ve škole na mobilu youtube, co s tím?

Můžeme se ve škole připojit na wi-fi, připojuji se přes mobil, vše mi funguje, jen při zpouštění videa na youtube mi to nejdříve píše: „kolečko Připojeno“ -kolečko znamená ten obrazec kola na youtube, když se načítá video, následně mi ale mobil napíše „připojení se nezdařilo“ a vrátí se na stránku s videem. Ostatním to jde a mě doma také jde si pustit video přes wi-fi na mobilu, čím by to mohlo být a jak to zprovoznit?
Doplňuji:
auluk-odpověď hodná zmazání…
kobranek-potom by nemělo jít i ostatním, ne?

Nejlepší odpověď
láďa1

To má škola tak nastavené aby jste se učili a ne čučeli na Youtube,to nevíš?Zeptej se školníka.

Další odpovědi
kobranek

Nijak. Nejspíš je pokažená wi-fi na youtube ve škole.

Larissa

To je snad dobře, ne? Aspoň tě to nebude zdržovat od učení. 🙂

(Zkus si stáhnout aplikaci Youtube…)

Bedy

Přesně tak jak píše láďa1 – firewall ve školní wifi prostě blokuje připojení na stránky Youtube (a věřím, že i další) z prostého důvodu – máte se učit.