p-e-t

Nefunguje mi pripojeni mobilu k pocitaci… Co s tím?

Dobrý večer, mám mobil k750i a kdyz si ho pres USB pripojim do pocitace tak se nic nedeje, pocitac na nej nereaguje.. driv to normalne slo… Ted mam windows 7, nechce te to treba ovladace? Jestli ano, kde bych je stáhl?

Nejlepší odpověď
Hlada

Musíš nainstalovat ovladač. Přes Google najdeš spoustu odkazů. Jen namátkou:
http://driver­s.softpedia.com/get/MO­BILES/Sony-Ericsson/Sony-Ericsson-D750i-K750i-USB-driver.shtml

Další odpovědi
RomanP

Já měl stejný problém se SE K510i. Problém je v tom že ovladače na telefony SE staršího data existují jen na Visty a při hledání ovladačů na W7 jsem dospěl k názoru, že bude lepší koupit nový mobil. Ovladač sice mám ale W7 mě ho nechce schroustnout.