Epson

WIFI připojení

Dnes mi přišel nový modem od O2 typ HG622u ,vse v poradku internet jde ale kdyz se chci na mobilu dostat na wifi přes modem tak mi to nejde,mam ji zaplou pres podle navodu jak psali v mobilu mam sit taky pripojenou ale kdyz otevru prohlizec a dam treba seznam.cz at mi to tam prejde tak proste chvili se to pripojuje a pak to napiše ze se nezdarilo pripojit at overim nastavení ale nastavení je v pořadku,mam nokii5800 stejně jako muj starší bratr ale jemu ta wifi jde v pohodě na net ale mě ne.. nevíte cim to muze byt ??? :O

Odpovědi
Michal Kole

Máš u sebe doma vůbec WiFi signál ? Z textu mi to není jasný

emba5

Nevím zda jsi provedl nastavení routeru v odkazu je návod

Zdroj: http://www.o2­.cz/osobni/techzo­na-modemy-pro-adsl-vdsl/huawei-echolife-hg622u.html?in­stal_article=ruc­ni_nastaveni_wi­fi_pripojeni&ar­ticle_set=arti­cle&tab=instal