Meruňka272

Nevíte, proč se automaticky nepřipojím k Wifi?

Dobrý den, mám Huawei Y6 a vždy, když přijdu domů, tak se mi automaticky nepřipojí wifi, i když jí mám zapnutou. Neporadíte mi prosím, co s tím? Předem děkuji za odpověď.

Původní neotázka
Automatické připojení k Wifi.

Odpovědi
Roman71

Je zapotřebí zadávat heslo k síti, když se chceš připojit? Zkus přidržet prst na názvu domácí sítě, jestli se v dalších možnostech neobjeví volba „Automaticky se připojit k této síti“ v „Zobrazit pokročilé možnosti“. Jinak základní návod na nastavení Wifi tvého telefonu je ve zdroji dole na straně 18.

Zdroj: https://www.t-mobile.cz/dcpu­blic/Huawei_Y6_po­pis_nastaveni­.pdf