co mám dělat ,když je nuda a nechci ven nebo prší???

moc ráda kreslím a vůbec nevim co nebo se nudim

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nechápu,ale budiž.:www.dobyvatel.cz...…

Další odpovědi:

Zlatý

Mě tyhle otázky vždycky "fascinují"! Nikdy nikoho z "mládeže" nenapadne nabídnout doma nebo jinde svou pomoc, učit se, být něčím prospěšný, něco chtít vytvořit... To snad fakt už jen sedí a čumí nebo spí. Kdyby nebyly počítače, tak jsou snad v háji už úplně. Když jsem byla puberťák, brali jsme spíš starší lidi jako lenochy, co zírají - vysvlečení do půli těla - s cigárem z okna, nikam nejdou a nic je už nebaví. Dneska je to přesně naopak. Teď jsme v Mariánkách a i přes ne moc příznivé počasí tu starší ročníky trsají, dělají Nordic walking, korzují po kolonádě... A není to jen o lázních. Vidím tu živelnost starších lidí všude. Prostě se to vyměnilo. Mládež sedí na zahrádkách - ale u hospod, pokuřuje na lavičkách, krade a opilá se potácí po ulicích. Nic je nebaví, jen peníze. Pro nic se neumí nadchnout. Je mi to líto a je mi z toho zle. Jasně, že takoví nejsou všichni, ale bohužel většina ano. Dřív to fakt bylo obráceně.
A chtít po někom, aby mi vymýšlel program na mou zabedněnost a zaregistrovat se kvůli tomu, na co se můžu přinejhorším zeptat kamarádky nebo rodiče mi přijde jako extraliga v lenosti.

No tak odpovídej na otázky tady na odpovedi.cz , nuda to pro mne urcite neni.

Zlatý

nakreslit se dá vše co vidíš kolem sebe
nebo si uklízej ve skříni ,v pokoji, pomoz cokoliv doma - čti si, nebo si vezmi větrovku a vyraz ven déšť tě nerozpustí , bude krásnej vzduch .

Zlatý

Oplachuj se vlažnou vodou. Nechápu dost dobře, jak se může někdo nudit.

Zlatý

Nauč se podle tohoto návodu plést a nudit se rozhodně nebudeš....
http://mojedilo.ireceptar.cz/…

Zlatý

Co je to nuda?

Zlatý

Vem si A3 čtvrtku a kresli si takové "přehledy" do školy do matematiky jak má vypadat správně upravený algebraický výraz, vyřešená rovnice, načrtnuto těleso a zakótovány rozměry pro výpočty plochy, obvodu,objemu, povrchu, úhlopříčky,...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.