Avatar uživatele
bolak

Jak být nudný?

Sem pozvanej na takovou jednu snobskou akci, a od loňska vím že je to tam samej nudnej člověk. Nejde o to že bych chtěl být stejně nudný jako oni..to vůbec ne, já bych je chtěl všechny trumfnout a stát se největším nudmanem večera…

Bohužel, jednou už jsem se o něco podobného pokoušel, ale i když sem se rozhodl celý večer nevydat ani hlásku, nějak se to stejně zvrhlo a nakonec bylo veselo :(.

Takže máte nějaké návrhy? Zatím mě napadlo jen odsekávání, odpovídat na dlouhé hloubavé otázky jednoslovnými odpověďmi ANO/NE, případně NEVÍM a nebo připravit si nějakou dlouhou historku bez pointy a každejch dvacet minut ji vyprávět ostatním, pořád dokola…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, kapka, Pájo, Wang, Damiana, RyuzakiKate, anonym před 4183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Buď za sebe a příště tě tam třeba pozvou už za honorář!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Máš to promyšlený bezvadně!
Takhle to bude fungovat.
Na dlouhé hloubavé otázky jednoslovnými odpověďmi ANO/NE
Na jednoznačné otázky zdlouhavě …s nudnými odbočkami…
Dlouhé historky bez pointy opakovaně stejným lidem (vždy ale začínat jinak, aby si mysleli, že vyprávíš něco jiného a šup starý kolovrátek).
Přidal bych historky o špatném zdraví, hospodářské krizi, úmrtích v rodině…

Můžeš také vyprávět o svých obrazech, knihách a hudebním nadání a na půlnoc slíbit, že všem zazpíváš…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Ani se nedívím že ti to nejde,jsou lidé kteří nudní být prostě nemůžou.
Já tady vidím otázku od bolak a už mám super náladu :))
Nudných a nezábavných lidí je dost,zůstaň sám sebou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Já se obávám, že bys, bolaku, i ten krajíc chleba nebo propisku popsal tak, že by na to do smrti nezapomněli. 🙂
Jediný, co mě napadá: převyprávět přítomným chlapům co nejpodrobněji libovolnou telenovelu nebo jim vyprávět, jak sousedky miminko krásně papá, kaká a říká mama.
Ženám vyprávěj o karburátoru, o druhé světové válce a tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Já si pod pojmem nudman představím chlapa v úboru z nudapláže :) Nevím, jestli by to byla nebo nebyla nuda…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Zůstaň doma

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

kapka: vo druhý světový válce já vim prd, ale moch bych jim vyprávět třeba vo bojových sportech, a zkoušet na nich nějaký chvaty :D:D

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

To se obávám, že by je mohlo za určitých okolností naopak zaujmout, ty chvaty. 🙂

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Pájo: hmm vyprávět o mých obrazech, to vypadá obzvlášť fajnově…

mě zase napadlo debatovat například o krajíci chleba, nebo o propisovacích tužkách…

nebo tu máte někdo ještě šťavňatejší téma?

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Taky dobrý. Záleží na tom, jak se budeš muset stylizovat.

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek