bolak

Jak být nudný?

Sem pozvanej na takovou jednu snobskou akci, a od loňska vím že je to tam samej nudnej člověk. Nejde o to že bych chtěl být stejně nudný jako oni..to vůbec ne, já bych je chtěl všechny trumfnout a stát se největším nudmanem večera…

Bohužel, jednou už jsem se o něco podobného pokoušel, ale i když sem se rozhodl celý večer nevydat ani hlásku, nějak se to stejně zvrhlo a nakonec bylo veselo :(.

Takže máte nějaké návrhy? Zatím mě napadlo jen odsekávání, odpovídat na dlouhé hloubavé otázky jednoslovnými odpověďmi ANO/NE, případně NEVÍM a nebo připravit si nějakou dlouhou historku bez pointy a každejch dvacet minut ji vyprávět ostatním, pořád dokola…

Nejlepší odpověď
anonym

Buď za sebe a příště tě tam třeba pozvou už za honorář!

Další odpovědi
Pájo

Máš to promyšlený bezvadně!
Takhle to bude fungovat.
Na dlouhé hloubavé otázky jednoslovnými odpověďmi ANO/NE
Na jednoznačné otázky zdlouhavě …s nudnými odbočkami…
Dlouhé historky bez pointy opakovaně stejným lidem (vždy ale začínat jinak, aby si mysleli, že vyprávíš něco jiného a šup starý kolovrátek).
Přidal bych historky o špatném zdraví, hospodářské krizi, úmrtích v rodině…

Můžeš také vyprávět o svých obrazech, knihách a hudebním nadání a na půlnoc slíbit, že všem zazpíváš…

aramah

Ani se nedívím že ti to nejde,jsou lidé kteří nudní být prostě nemůžou.
Já tady vidím otázku od bolak a už mám super náladu :))
Nudných a nezábavných lidí je dost,zůstaň sám sebou 🙂

kapka

Já se obávám, že bys, bolaku, i ten krajíc chleba nebo propisku popsal tak, že by na to do smrti nezapomněli. 🙂
Jediný, co mě napadá: převyprávět přítomným chlapům co nejpodrobněji libovolnou telenovelu nebo jim vyprávět, jak sousedky miminko krásně papá, kaká a říká mama.
Ženám vyprávěj o karburátoru, o druhé světové válce a tak.

manon

Já si pod pojmem nudman představím chlapa v úboru z nudapláže :) Nevím, jestli by to byla nebo nebyla nuda…

Conchus

Zůstaň doma

bolak

kapka: vo druhý světový válce já vim prd, ale moch bych jim vyprávět třeba vo bojových sportech, a zkoušet na nich nějaký chvaty :D:D

kapka

To se obávám, že by je mohlo za určitých okolností naopak zaujmout, ty chvaty. 🙂

bolak

Pájo: hmm vyprávět o mých obrazech, to vypadá obzvlášť fajnově…

mě zase napadlo debatovat například o krajíci chleba, nebo o propisovacích tužkách…

nebo tu máte někdo ještě šťavňatejší téma?

Pájo

Taky dobrý. Záleží na tom, jak se budeš muset stylizovat.