Supermáán

Co se všechno dá dělat když je nuda..?

Nejlepší odpověď
venkovan

Co je to nuda?

Další odpovědi
Damiana

„Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.“
(Susan Ertz)

terry

Všechno, co tě baví.
Jestli tě teda něco baví.

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-muzeme-delat-s-kamoskou-kdyz-jsme-sami-doma-my-se-bojime-ze-umreme-nudou-dd-diky-za-odpovedi-pp

znovu ti odpovím asi tak..
Doplňuji:
ještě napiš, že nevíš co máš uvařit a já spadnu z pohovky !!

elektrikář

Tak to nevím za celých 66 let co jsem na světě jsem jí nepotkal.

chachar1922

Hrát karty, jít ven, cvičit, vařit něco dobrého, uklízet, učit se, poslouchat hudbu, sledovat televizi…je toho spoooousta :)

quentos

Zbývá dodat jediné – poohlédnout se po nějaké užitečné práci. Maminka nebo tatínek ti vždycky nějakou najdou – stačí za nimi zajít.

Beer4Real

Chlastat

honza19hk

Jak sakra všichni děláte,že se nudíte?? já tohle nikdy neznal.
Nemáš co dělat?? přijeď k nám ,můžeš zaorat 15ha strniště.

anonym

Vždycky lze něco dělat a nuda je tudíž jenom slovo.

briketka10

Beer4Real – ve 13 bych chlastání neradil to by špatně skončilo !!