Avatar uživatele
Supermáán

Co můžeme dělat s kámoškou, když jsme sami doma..? My se bojíme, že umřeme nudou ;DD… Díky za odpovědi.. :PP

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Co je to nuda?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Běžte do bazénu a poproste plavčíka ať Vás naučí plavat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

já umřu asi z vás !!
dá se dělat tolik věcí vždyť je pátek holky :D)
Doplňuji:
http://www.da­ilymotion.com/vi­deo/xm7ks_toplo­ader-dancing-in-the-moonlight_music
si trsněte já jdu zítra :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

pokud jste sami…možná se učit, kde se píše jaké i .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak zavolejte do pohřební služby, aby věděli, kam mají zajet. Budou z Vás mít určitě nejméně takovou radost, jako ostatní uživatelé serveru.
Holky, to jste opravdu taková trdla, že si neumíte najít zábavu, když jste na to dvě? I kdybyste si měly jenom povídat, tak je přece o čem. Cožpak se mohou mladá děvčata nudit? Co jste to za generaci?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Moje odpověď je už asi zbytečná. Čtyři hodiny nudy by pro psychycky zdravého člověka byly smrtelné. A předpokládám, že jste byly zdravé.
Škoda – ani jste si světa neužily, a už z vás bude jen popel.
Takže pro vaše pozůstalé – holky zemřely na nudu. Tak se příště snažte, aby se další nenudily. Stačí se podívat do moudrých pohádek. Tak leckdy moudrá matka, aby dcerka se nenudila, promíchala popel s hrachem, mákem a popelem s tím, že to před spaním zas roztřídí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

tak, lepší, než abyste umřely nudou by bylo navzájem masturovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hned 1. otázka po registraci, nejen trapná, ale ještě k tomu s hrubkou.
Nejprve byste si měly zopáknout gramatiku, když ani nevíte jak se píše „samy“ v ženském rodu, viz Pravidla v odkazu níže:
http://www.pra­vidla.cz/hledej­.php?qr=sami

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

jééé, Dr.Axl, to je náhodička, zrovna ráno jsem o vás dával otázku, nedokázal byste mi na ni zodpovědět? Proč už nepodáváte konstruktivní odpovědi, ale jen kritiku a ani neodpovíte?

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek