teufl

Co delat doma ???

Mam nrjakej zanet v rameni a doktorka mi rekla, ze s tim nemam vubec hybat. Nemuzu jit sportovat, ani relaxovat do bzenu a tak se nudim cely dny jen doma kdyz si udelam vsechny ukoly a naucim se na testy mam porat hrozne volnyho casu a ja netusim jak ho vyuzit. Nebavi me cist, uz me ani moc nechyta divani se na televizi a ani pocitac. Uz trikrat jsem si uklidila pokoj a vubec netusim, co delat dal. Jestlu mate nejake tipy na to co bych mohla delat tak prosim napiste. (Ocenila bych kdyby jste nepsaly nejake odpovedibtypu zalezi na to co te bavi. Jsem doma uz celkem dlouho a vsechno co me driv bavilo, uz me omrzelo, takze budu rada za kazdy navrh nejake domaci aktivity.

Nejlepší odpověď
Camel.Jbc

Kup si puzzle aspon 1500 dilku a skladej a skladej a skladej. :D

Další odpovědi
Melkor

Dej si marton Červenýho trpaslíka :D

ivzez

Zkus začít číst v jazyce, který se učíš ve škole,
případně si v internetu najdi anglické (!!) křížovky
(ne ty české doplňovačky).

Určitě tě něco zajímá.
Najdi si anglická (učíš-li se jiný jazyk, pak v tom jazyce) fóra,
věnující se okruhům tvých zájmů, zaregistruj se v nich
a diskutuj v cizím jazyce.

Kromě toho, že tě to na dost dlouho zabaví,
pro sebe něco uděláš.

Questman

Masturbuj
Hraj počítačové hry (Outlast, Diablo 2,…)
Dívej se na seriály (takové ty, které jsou ideální na marathony -díly na sebe navazují- bych doporučil Game of Thrones, Červený trpaslík nebo The Walking Dead)
Masturbuj
Dívej se na filmy
Čti si
Neuč se! (až poslední 2–3 dny volna se uč, jednou máš volno tak si to proboha nekaz)
MASTURBUJ! – ale fakt, je to super krácení času ;)
Buď na Skype
Mamka bude určitě ráda, když upečeš nějaké cukroví ;) (pokud tě to teda baví)
Ma… však ty už víš :3

Doplňuji:
Kdybys na tom byla hodně bídně (tak hrozně moc, že už to ani víc nejde) tak nejkrajnějším řešením je ponořit se do bahnitých vod komunity www.4chan.org ale nemůžu ti zaručit, že neutrpíš psychickou újmu.