Pantom

Co je to prdopeč?

Cetla jsem si kolikrat uz recept, kde se zminovali o prdopeci nebo jak to je. Co je to zac? Nejaka nahrazka nebo nazev pro neco, co zna kazdy?

Nejlepší odpověď
Lencis

Tohle krásné spojení znamená jediné

PRášek DO PEČiva 😉

Další odpovědi
rákosníček

U nás je taky rozšířený název kyprdopr čož znamená kypřící prášek do pečiva a prdopeč je to samé

kessy4

je to prasek do peciva

Janulka

Je to prášek do pečiva – pr – do – peč. Hezké, že?

smoulolinka

haha…je to PRášek DO PEČiva :)

Carolin

Přece kypřící PRášek DO PEČiva

miney777

taky jsem nad tím nejdříve přemýšlela, co by to mohlo být, ale když jsem na to konečně přišla – přišlo mi to docela vtipný:-) jak už bylo řečeno nade mnou – je to zkratka pro PRášekDoPečiva:-)

alenka901

kypřící prášek do pečiva

Dandi

Zkratka pro prášek do pečiva =D legrace, co?

Franta_Intoš

možná že se vám bude péct p*del XD

Pipka

Zkratka prášek do pečiva:)