Zlatý

Četli jste o šíleném střelci?

http://aktualne.centrum.cz/…

Hrůzný čin ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nápadně to připomíná USA. Hrůzná společnost ve které se toto děje, ale je prý svoboda.
Doplňuji:
Takže něco za něco. Já takouvouto svobodu nechci.

Další odpovědi:

Zlatý

Je vôbec prekvapujúce nielen ako sa mohol 15 ročný dostať k zbraniam, ale i čin, čo vôbec (zatiaľ info.7 mrtvych,20 ranených) ho diviedlo k takému činu.
Nemajú na to vplyv aj médiá, nielen drogy a osobné problémy?
Doplňuji:
zmena veku
podľa tlačovky páchatel mal okolo 50 rokov, alee otázky sú stále rovnaké...

Bronzový

v dnešní době může vlastnit zbraň prakticky každý. Proto není divu, že se dostane i do rukou psychicky narušených lidí, nebo těm, kterým náhle rupne v hlavě a udělá to co tento člověk udělal. Co ho k tomu vedlo se zřejmě nedozvíme. Nicméně je to čím dál častější a je smutné, že se to děje už i u nás a na slovensku.

Zlatý

Ano, četl. Jenže od té doby, co v německu student postřílel třináct učitelů, už mě není nic schopno překvapit.
Gollumku, musím nesouhlasit. Pravidla pro získání zbrojního pasu nejsou nijak jednoduchá a prý se do budoucna mají ještě zpřísňovat. Chápal bych to v Americe, TAM jsou k vlastnění střelných zbraní benevolentní. Bohužel se v článku nezmiňují o tom, zda tu zbraň držel legálně, silně o tom pochybuju.

Stříbrný

Zřejmě vyšinutej člověk,nejsem psychiatr.Nevím kdo to napsal,ale chtěl jsem se zeptat:nepletete si svobodu a demokracii s anachii a zoufalými činy duševně narušených lidí?

Zbrojní pas -testovaným lidem,mimochodem nejsem tak ani naivní,že se dá zbraň pořídit na černém trhu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.